• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novosti na limundu, otključana tema s propitivanjem
fiorellino zboraše v Novostih:

Imali smo dve izmene u toku jučerašnjeg dana:

1. U listi želja je, pored već dostupnih podataka, sada vidljivo i korisničko ime prodavca;

2. U mobilnoj verziji se sada vidi i broj pregleda na aukciji.

Mene a a a apropox ovih novosti zanima jedna stvar. A ta je stvar sledeća:
Da li se U toku sprčila zbog ovih izmena? Naime, meni se u U toku sa ponudom desilo da se (stvarno ne želim da stavim sinonim) sprčila slova i sve što ih okružuje.

PS Dodao bih da se klikom na ime prodavca u listi želja ide na ostale predmete prodavca a ne na profil, što je nadam se namerno učinjena zgodna stvar.
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Da, slažem se i ja - U toku je "sprčen" i sitniji i ne izgleda baš sjajno. I nezgrapno malo izgleda i kad ima ponuda to zeleno ispod, kao neka greška ))))

Citiraj
A nije prvi put da nas sprče - skoro svaka izmena dizajna u poslednje 2 godine je išla na uštrb preglednosti i praktičnosti. A postavljanje belog fonta sa svetlozelenom podlogom na opet belu pozadinu stranice... potez genija.  Facepalm Ja razumem da se vole klupske boje, ama ljudi - teže se vidi, mnogo teže.
Ne slažem se da je linkovanje svih predmeta na nik prodavca u listi želja zgodno - mene prvo zanima s kim imam posla, a tek onda da vidim da li mogu da napravim neku "bulk" pa da mi se isplati, ali ovo je tek detalj i stvar navike.
Lako je Ltimu - oni ne rade na Limundu pa ih se ovo i ne tiče mnogo.  LOL

Citiraj
Zdravo,zanima me zašto ne postoji mogućnost da se izabere "aukcije koje ističu" za određeno područje ,npr Beograd pa da mogu da pratim šta sve ističe od aukcija u mom okruženju?Verujem da bi više bilo prodaja kada bi ljudi mogli da kupuju u svojoj okolini (okrugu,gradu,opštini) pa bi i nešto neplanirano pazarili jer je u okruženju i po povoljnoj ceni.Mnogo preglednije bi bilo.....

Citiraj
pa postoji kako ne postoji

evo za Bg
https://www.limundo.com/pretragaLimundo....Tra%C5%BEi

Citiraj
A da objasnis coveku kako si dosao do linka umesto da mu serviras resenje?
Mozda sledeci put bude hteo nesto drugo ili bude malo kreativan pa klikne na nesto da vidi sta ce se desiti?
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
Zasto on da mu objasnjava?
Postoje ovde valjda neki LKO administratori/moderatori....

Citiraj
Pa javio se prvi a ja bas volem kada Limeni nesto objasni... kako je dosao do toga

Citiraj
Pa ne radi mu link ionako, prvi koji se MENI pojavio je iz Sida Big smile
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
Da li sada radi link?

https://www.limundo.com/pretragaLimundo....Tra%C5%BEi

Dovoljno je da kliknete na dugme "Traži" i onda samo sa leve strane odaberete okrug "Grad Beograd" i ponovo.
Experientia docet.

Citiraj
Novost za Premium prodavce,mala izmena Smile

https://limundo.zendesk.com/hc/sr/articles/205837492

Citiraj
(01.03.2017, 13:55)s.bogi Piše: Novost za Premium prodavce,mala izmena Smile

Vrlo lepo. I treba.
Samo me nešto muči i malo mi je škakljivo, a to je momenat u kome se dobija: Efikasnija podrška putem telefona.
Mislim da je to malo ružno, u smislu toga da se stiče utisak da ne dobijaju svi jednako efikasnu podršku, te da ona može biti efikasnija ako se zasluži. Moj je stav da ako prostora za unapređivanje usluge ima ona mora biti jednako dobra za sve.

Hvala
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj

Ovo je tako odlično da ću se evo uzdržati od komentarisanja dok se ne ukine i za svaki slučaj citirati ovde jer će se ubrzo izmeniti:
"Premium prodavci

U LimundoGradu smo izdvojili poseban status koji može da ima neki član.
To je status Premium prodavca.

Od 01.03.2017. godine, Limundovac dobija Premium status ukoliko:

- ima bar 100 jedinstvenih pozitivnih ocena od kupaca
- tokom perioda od 6 meseci uplati bar 20.000 dinara na svoj Limundo račun

Na početku meseca sabiraju se sve uplate koje je član vršio u prethodnih 6 meseci. Jednom dobijeni Premium status se na taj način može izgubiti ako taj zbir padne ispod 20.000 dinara, a i ponovo vratiti, ako se zbir uplata na Limundo račun koje je prodavac vršio u poslednjih 6 meseci opet podigne na 20.000 dinara, ili više."

- Lepo je što sad imamo kaunter koliko je čovek Limundovac izvoleo uplatiti.
- Nedostaje I ili ILI - uslovi su logički nedorečeni.
- Da li se refundacija provizije prilikom davanja negativne kupcu smatra prilivom koji se sabira i ulazi u sumu uplata prodavca?

Citiraj
(01.03.2017, 14:16)drzoidbergsbaby Piše:

Vrlo lepo. I treba.
Samo me nešto muči i malo mi je škakljivo, a to je momenat u kome se dobija: Efikasnija podrška putem telefona.
Mislim da je to malo ružno, u smislu toga da se stiče utisak da ne dobijaju svi jednako efikasnu podršku, te da ona može biti efikasnija ako se zasluži. Moj je stav da ako prostora za unapređivanje usluge ima ona mora biti jednako dobra za sve.

Hvala

Pa gledaj kako,zasto da ne,ako su se ti članovi trudili i radili,pa oni treba da imaju neke prednosti,trud i rad se nagrađuje a ovo je neka mala pomoć,koja će verujem poslužiti svim 'većim članovima' Smile

Poz Thumbs up

Citiraj
Neki su mozda za ravnopravnost
I ja placam proviziju -moja provizija ce biti veca ako se brzo rese crveni karoni isto kao i vecim prodavcima,
Odnosno vise cu para dati Ljimundu. Smile

Isto tako, nezadovoljni kupci ce zadovoljniji zbog brzine resavanja problema sa vecim prodavcima, pa ce se radije i vratiti da tamo opet pazare, jelte?

LOL

Ostali benfiti ok, koliko sam videla.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)