• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-mail podsetnik od pola sata (a nekad bio 2h)
Palac dole 
Pozdrav svima, ovaj problem zbog koga otvaram temu me je naterao da uopste dodjem na forum. Takodje, ako je slicna diskusija postojala, slobodno me uputite na istu, ja sam pregledao ovih par strana tema i nisam naleteo na nesto slicno.

Dakle....

Ne znam po kom kriterijumu je ovo promenjeno sa 2h na 30min, ali od te promene mislim da sam propustio jedno 90% aukcija kod kojih sam se oslanjao samo na taj podsetnik. Za one koje su mi bitne sam stavio alarm na telefonu, ali to nekako invalidira svrhu e-mail podsetnika, zar ne?

Naime, da bih video poruku u intervalu od 30min to podrazumeva ili da stalno sedim pred kompjuterom i gledam u mail, ili da mi telefon vristi kad god dobije novu poruku (kad bi poruke od limunda bile jedine, to bi bilo podnosljivo).
Posao mi je takav da veci deo dana provodim pred kompjuterom i da, otvoren mi je mail, ali posto za to vreme se nekako ocekuje i da radim, prosto desava se da prodju intervali duzi od 30min a da ja ne proverim, jelte, mail. Sto rezultuje da nekad zakasnim na aukciju po sat vremena, iako sam svo vreme sedeo pred mailom, ali sam, nedajboze, radio.

Mozda prosecan korisnik Limunda opsesivno-kompulsivno gleda u mail svakih 15min ili skace na svaku notifikaciju na telefonu, u tom slucaju mozda samo ja odudaram od tog profila, ali bih voleo da znam zasto je taj interval smanjivan i zasto bar nije ostavljena opcija da se izabere standardan interval?

Primera radi, na ebay-u je to 4 sata, sto je mozda malo previse, ona 2h su mi nekako bila idealna. Ili mogucnost izbora, pa kome kako drago. Zakazete vreme podsetnika u skladu sa korisnikovim izborom i udri, ne verujem da je ogroman problem.

Ima li sanse da se to promeni ili barem neko racionalno obrazlozenje nakon kog necu imati cudne predrasude o ostalim limundovcima?
Wink 

Uzgred, jos uvek vam u tooltipu pise 2h. Hmm

Citiraj
(12.02.2017, 22:52)bantustan Piše: Pozdrav svima, ovaj problem zbog koga otvaram temu me je naterao da uopste dodjem na forum. Takodje, ako je slicna diskusija postojala, slobodno me uputite na istu, ja sam pregledao ovih par strana tema i nisam naleteo na nesto slicno.

Dakle....

Ne znam po kom kriterijumu je ovo promenjeno sa 2h na 30min, ali od te promene mislim da sam propustio jedno 90% aukcija kod kojih sam se oslanjao samo na taj podsetnik. Za one koje su mi bitne sam stavio alarm na telefonu, ali to nekako invalidira svrhu e-mail podsetnika, zar ne?

Naime, da bih video poruku u intervalu od 30min to podrazumeva ili da stalno sedim pred kompjuterom i gledam u mail, ili da mi telefon vristi kad god dobije novu poruku (kad bi poruke od limunda bile jedine, to bi bilo podnosljivo).
Posao mi je takav da veci deo dana provodim pred kompjuterom i da, otvoren mi je mail, ali posto za to vreme se nekako ocekuje i da radim, prosto desava se da prodju intervali duzi od 30min a da ja ne proverim, jelte, mail. Sto rezultuje da nekad zakasnim na aukciju po sat vremena, iako sam svo vreme sedeo pred mailom, ali sam, nedajboze, radio.

Mozda prosecan korisnik Limunda opsesivno-kompulsivno gleda u mail svakih 15min ili skace na svaku notifikaciju na telefonu, u tom slucaju mozda samo ja odudaram od tog profila, ali bih voleo da znam zasto je taj interval smanjivan i zasto bar nije ostavljena opcija da se izabere standardan interval?

Primera radi, na ebay-u je to 4 sata, sto je mozda malo previse, ona 2h su mi nekako bila idealna. Ili mogucnost izbora, pa kome kako drago. Zakazete vreme podsetnika u skladu sa korisnikovim izborom i udri, ne verujem da je ogroman problem.

Ima li sanse da se to promeni ili barem neko racionalno obrazlozenje nakon kog necu imati cudne predrasude o ostalim limundovcima?
Wink 

Uzgred, jos uvek vam u tooltipu pise 2h. Hmm

Prvi bold - u potpunosti podržavam - pola sata je premalo i najbolje da svako sebi odredi.
Drugi bold - ne i ne. Big smile

Citiraj
Ja se nekako plasim da ce samo da promene tooltip, ali ajd' da ne gresim dusu, jedna moja primedba koju sam poslao preko maila pre jedno godinu-2 je izgleda uvazena, par nedelja nakon tog maila stvarno promenise Smile

Citiraj
Za aukciju koja je istekla bez ponuda pa ponovljena ne stižu podsetnici u sledećem krugu, bar meni - da li je to namerno tako i zašto?

Citiraj
(21.05.2017, 22:09)serjoza Piše: Za aukciju koja je istekla bez ponuda pa ponovljena ne stižu podsetnici u sledećem krugu, bar meni - da li je to namerno tako i zašto?

Enibadi?  Hmm

Citiraj
Da li biste mogli da nam pošaljete link aukcije za koju vam nije stigao podsetnik za istek, da proverimo?

Citiraj
(24.11.2017, 14:36)Melodi Piše: Da li biste mogli da nam pošaljete link aukcije za koju vam nije stigao podsetnik za istek, da proverimo?

Pa svaka koju sam pratio ista stvar - prvi krug podsetnik se aktivira, a ak ose ponavlja više se ne aktivira. ZA SVAKU - tako da je ovo pravilo, a ne izuzetak.
Bar kod mene. Ali poslaću na PP, a vi probajte i sami.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)