• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LiMuBaj - počasni Premium prodavac
Za one koji ga znaju ne treba mnogo objašnjavati, a za one koji ga ne znaju duga je to priča - čitajte pričaonicu nekoliko dana pa ćete "ubrati".
Elem, predlažem da oni koji se slažu ovde virtuelno potpišu peticiju da član LiMuBaj postane počasni trajni Premium Prodavac Limundo grada jer je svojim zalaganjem na promociji Limuno grada, poštovanja pravilnika i dobre volje to zaslužio. A Limundo grad neka proceni da li je to opravdano. Nadam se da ćemo skupiti mnogo potpisa:

1. serjoza

Citiraj
potpuno se slazem sa navodima clana serjoza
2.petarso

Citiraj
ja sam protiv,jer sigurno ima more limundovaca koji su se trudili i doprinosili širenju dobronamerne i poštene internet trgovine, ja sam hteo to da zaslužim sa 2000 ocena od kupaca...

Citiraj
(01.03.2017, 16:06)LiMuBaj Piše: ja sam protiv,jer sigurno ima more limundovaca koji su se trudili i doprinosili širenju dobronamerne i poštene internet trgovine, ja sam hteo to da zaslužim sa 2000 ocena od kupaca...

Što bi reko Leko - te pito nešto? LOL
Ajde, nastavljamo dalje sa peticijom.

Citiraj
(01.03.2017, 16:06)LiMuBaj Piše: ja sam protiv,jer sigurno ima more limundovaca koji su se trudili i doprinosili širenju dobronamerne i poštene internet trgovine, ja sam hteo to da zaslužim sa 2000 ocena od kupaca...

Slazem se Sa Serjozom, a u citatu vidimo i skromnost kao vrlinu.

Pa da nastavimo:

1. serjoza
2.petarso
3. Vesic1

Citiraj
Bravo
4. Jugana
Inace, tek sam sad shvatila poentu. NIKADA drugacije ne bi postao Premijum. Da ponovim: Uaaa sudija.
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
Gde da se potpisem?
Mada je titula premium prodavca malo za nekoga poput LMB-a.

Citiraj
U svetlu nove odredbe u najnovijem Uputstvu za korišćenje koja glasi:
"LimundoGrad d.o.o. može i u drugim situacijama koje nisu predviđene ovim Uputstvom, na osnovu
sopstvene procene, drugim članovima omogućiti sticanje statusa Premium prodavca, a polazeći od
doprinosa tog člana razvoju i funkcionisanju Limundo i Kupindo platformi. U tom slučaju prava i obaveze
LimundoGrad d.o.o. i prodavca u vezi sa posebnim pogodnostima se detaljno uređuju posebnim
sporazumom LimundoGrad d.o.o. i tog člana. "

Ako je neko zaslužio - LiMuBaj je zaslužio.
Moliću lepo.

Citiraj
Bravo Tu odredbu su izmislili zbog LiMuBaja Big smile Sve im je oprosteno Big smile Dobro, da ne preterujemo, vecina (gluposti) im je oprostena Wink
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)