• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Registracija
Neznam koliko dugo je to na snazi ali me interesuje zašto je limundo novim korisnicima skinuo provere. Ranije je za registraciju bilo potrebno slikati ličnu kartu, uneti pravo ime i prezime, matični broj, uneti broj tekućeg računa.... Sada se svako može registrovati sa Marko Marković i da pokušava da vara građane legalno. Svako može menjati imena na sajtu, da menja podatke kako hoće. Ne vidim svrhu ovakovog postupka administracije. Ako je sajtu bitno da imaju više lažnih naloga onda da svi pravimo bezbroj istih jer je limundu izgleda to najbitnije.

Citiraj
ja koliko sam primetio nalozi se naknadno verifikuju...putem računa u banci ili pismom....

Citiraj
Bio sam kod druga koji je otvorio nalog i veruj mi da nema nikakve verifikacije. Možeš upisati šta god hoćeš kao ime a zahtevaju samo broj mobilnog telefona.

Citiraj
(02.03.2017, 17:26)Zagorodnjak Piše: Bio sam kod druga koji je otvorio nalog i veruj mi da nema nikakve verifikacije. Možeš upisati šta god hoćeš kao ime a zahtevaju samo broj mobilnog telefona.

pa verifikacija se vrši naknadno nekad tek posle godinu dana npr sve zavisi jek ima sumnjivog ponašanja itd

Citiraj
Znači ja otvorim nalog sa imenom xxxx i postavim deset aukcija sa opcijom slanja pouzećem. Pošaljem deset cigli umesto deset mobilnih telefona i uzmem u pošti pare za 10 cigli. Limundo će me proveriti za godinu dana....

Citiraj
e čim se postave aukcije onda verifikacija ide odmah to sam primetio...

i to u sred licitacija se prekinu aukcije npr posle 3 dana toka...

Citiraj
Vise se nosim mislju da verifikuju dužinu Gazišta.

LOL i :onajstosevaljaodsmeha:
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
(02.03.2017, 17:26)Zagorodnjak Piše: Bio sam kod druga koji je otvorio nalog i veruj mi da nema nikakve verifikacije. Možeš upisati šta god hoćeš kao ime a zahtevaju samo broj mobilnog telefona.

u pravu ste,jedini se provera vrsi kada neko prijavi taj nalog,clana itd...ovako,sve ide laganeze,broj fona,tudji podaci,ili izmisljeni,adresa nepostojeca..plus pripejd broj kojem se ne moze uci u trag...

Citiraj
(02.03.2017, 17:37)Zagorodnjak Piše: Znači ja otvorim nalog sa imenom xxxx i postavim deset aukcija sa opcijom slanja pouzećem. Pošaljem deset cigli umesto deset mobilnih telefona i uzmem u pošti pare za 10 cigli. Limundo će me proveriti za godinu dana....

Ne, za godinu dana se vidimo lično na sudu povodom vašeg krivičnog dela prevare Smile

Nemam trenutno vremena, ali pitanje koje ste postavili je često, potrudiću se ovih dana da odgovorim.
lotr

Citiraj
Stara priča, odgovor će biti u šablonu "zaštite ima ali vi je ne vidite"

Citiraj
.ne znam koja je cifra potrebna da bi se krivicno odgovaralo??to me zanima,jel upucen neko?ranije je bilo,ne mozes da odgovaras ako cifra nije iznad 150 eura,otprilike pre 10 god,sad ne znam kakav je zakon po tom pitanju?

Citiraj
mislim da je sad 5000 dinara

Citiraj
(04.03.2017, 00:35)LiMuBaj Piše: mislim da je sad 5000 dinara
znaci smanjili,i sad njima se isplati za 5000 din da trose sredstva budzeta,drzave itd,ili to bace u zapecak,zbog nekih drugih prioriteta??

Citiraj
5001 ustvari
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
(04.03.2017, 00:40)Branka030025 Piše: 5001 ustvari
pa bilo mi cudno da zaokruzise, xaxax

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)