• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmor, pauza... kako se snalazite
Evo o čemu se radi - ima prodavaca koji imaju stotine, neki i hiljade predmeta (mada su to uglavnom firme) pa me zanima kako se snalazite kad neko vreme nećete biti dostupni kupcima - letovanje u inostranstvu, odlazak na pusto ostrvo, zatvor zbog nevezivanja pojasa u kolima - šta god. Jer štiklirati i ručno deaktivirati stotine predmeta... malo je frustrirajuće. Limundo, naravno, ne razume ovu potrebu jer ima dve vrste selotejpa na prodaju. Big smile
I s tim u vezi - da li bi još nekom osim meni odgovaralo da Kupindo uvede neki način da se svi aktivni predmeti zamrznu ili makar deaktiviraju odjednom?
Jer znamo da prema pravilima LK stavljanje statusa "nisam tu od tad do tad - molim kupce za strpljenje" ne igra kad je reč o pravilima odnosno rokovima.

kADA su firme u pitanju,ne stoji iza toga samo jedna osoba,timski rad,tako i kod prodavaca sa vise artikala,jednostavno zaduzis nekoga,osobu od poverenja itd..lancano...xax

(03.03.2017, 00:40)AndreaKv Piše: kADA su firme u pitanju,ne stoji iza toga samo jedna osoba,timski rad,tako i kod prodavaca sa vise artikala,jednostavno zaduzis nekoga,osobu od poverenja itd..lancano...xax

Ok, mišljenje nekoga ko nema iskustva sa prodajom na Kupindu - lančano poverenje i xax.
Ali ja bih prvenstveno voleo da čujem iskustva onih koji prodaju na Kupindu i imaju mnogo predmeta.

a ko kaze da nemam,ko kaze koji profil je moj,npr..vecina ima vise profila,samo sto su neki exponirani,a neki nisu,niti ce se otkriti...
u firmama,postoji hijerarhija,ode nacelnik,tu je zamenik,i u krug...
nema potrebe dalje objasnjavati

(03.03.2017, 01:06)AndreaKv Piše: a ko kaze da nemam,ko kaze koji profil je moj,npr..vecina ima vise profila,samo sto su neki exponirani,a neki nisu,niti ce se otkriti...
u firmama,postoji hijerarhija,ode nacelnik,tu je zamenik,i u krug...
nema potrebe dalje objasnjavati

Ja ti se izvinjavam - naime ja sam bio pod utiskom da je ovde jedan nalog - jedan čovek. Čak je jedno vreme na forumu bilo i nepristojno razmahivati se višestrukim profilima - ljudi su na to gledali popreko, ali to više nije slučaj. Molim te - izvoli podeli sa nama koji su to još tvoji profili sa kojih prodaješ na Kupindu i na osnovu toga imaš iskustvo na temelju kog govoriš.
Takođe - fokus ove teme nije na firmama već upravo na nalozima koje vodi pojedinac - privatno lice.
E u međuvremenu pozivam i ostale kolege da se uključe.

ja se i Vama izvinjam gospodine,sto omasih fokus,ocigledno sam samo preletela,videla da se pominju firme itd..
dva moja profila vec znate,ostale nema potrebe niti zelim,niti imam razloga da otkrivam,svaki profil je zasebna kategorija,razliciti artikli su u pitanju...
a i inace msm ae u pravu si ser,nemam iskustva sa kupindom ...eto,izmamio si jedno priznanje,ali druge naloge neces...
p.s morala sam malo,ne zameri,odavno nisam...

(03.03.2017, 01:23)AndreaKv Piše: ja se i Vama izvinjam gospodine,sto omasih fokus,ocigledno sam samo preletela,videla da se pominju firme itd..
dva moja profila vec znate,ostale nema potrebe niti zelim,niti imam razloga da otkrivam,svaki profil je zasebna kategorija,razliciti artikli su u pitanju...
a i inace msm ae u pravu si ser,nemam iskustva sa kupindom ...eto,izmamio si jedno priznanje,ali druge naloge neces...
p.s morala sam malo,ne zameri,odavno nisam...

Razumem tvoj neizdrž i veruj mi da nikakve veze s izmamljivanjem of tebe nečega ova tema nema. E pa kad je tako ja bih da nastavimo odnosno u ovom slučaju da počnemo ispočetka:
Citiram originalni početni post:

Evo o čemu se radi - ima prodavaca koji imaju stotine, neki i hiljade predmeta (mada su to uglavnom firme) pa me zanima kako se snalazite kad neko vreme nećete biti dostupni kupcima - letovanje u inostranstvu, odlazak na pusto ostrvo, zatvor zbog nevezivanja pojasa u kolima - šta god. Jer štiklirati i ručno deaktivirati stotine predmeta... malo je frustrirajuće. Limundo, naravno, ne razume ovu potrebu jer ima dve vrste selotejpa na prodaju. Big smile
I s tim u vezi - da li bi još nekom osim meni odgovaralo da Kupindo uvede neki način da se svi aktivni predmeti zamrznu ili makar deaktiviraju odjednom?
Jer znamo da prema pravilima LK stavljanje statusa "nisam tu od tad do tad - molim kupce za strpljenje" ne igra kad je reč o pravilima odnosno rokovima.

A- Ljimundo im ne da slobodno.

B-Bace neku kletvu pa niko ne kupuje dok su na odmoru.

C-Mozda imaju nekog dovoljno voljnog i sposobnog da odgovori na poruku/e, upakuje i posalje paket, oceni, komunicira sa LTom, uvazi reklamciju i sve to za djaba.

D-meni njihove aplikacije ne rade ili moje okice ne vide kako sa umetnickim delima treba postupati.
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

(03.03.2017, 01:39)Branka030025 Piše: A- Ljimundo im ne da slobodno.

B-Bace neku kletvu pa niko ne kupuje dok su na odmoru.

C-Mozda imaju nekog dovoljno voljnog i sposobnog da odgovori na poruku/e, upakuje i posalje paket, oceni, komunicira sa LTom, uvazi reklamciju i sve to za djaba.

D-meni njihove aplikacije ne rade ili moje okice ne vide kako sa umetnickim delima treba postupati.

U redu - imamo zapažanje duhovito u pokušaju još jedne koleginice koja trenutno ima preko 6 predmeta na Kupindu i preko 4 uspešne prodaje na Kupindu. Siguran sam da moja zračeća muškost provocira dame bez iskustva da se ovako žustro i ažurno uključe u raspravu, ali eto - ako ima neko ko ne pada na moj šarm, a ima neko iskustvo ili ideju - voleo bih da čujem.
Ili da pokrenem novu temu sa istom tematikom, aovu da prepustimo zezanju.

Broj predmeta na kupindo i broj prodaja,nema nikakve veze,sa onim sto si pitao,pitao si,kada su na odmoru,ko se brine o aukcijama itd...da li je 5 aukcija ili hiljadu postavljeno,dodje mu na isto,kada je covek na odmoru..racionalnim razmisljanjem ,koleginica Branka je u pravu...
hijerarhija za firme,osobe od poverenja..ionako ko zna,kada kupac pise da li mu prodavac odgovara,msm onaj na koga se vodi nalog,ili npr cerka,brat,komsija..naravno uz dozvolu vlasnika samoga naloga..ukoliko dodje do kixa,vlasnik naloga snosi posledice...
tako da je Branka sa 4 uspesne prodaje,kako kazete,ipak u pravu...

(03.03.2017, 01:53)AndreaKv Piše: Broj predmeta na kupindo i broj prodaja,nema nikakve veze,sa onim sto si pitao,pitao si,kada su na odmoru,ko se brine o aukcijama itd...da li je 5 aukcija ili hiljadu postavljeno,dodje mu na isto,kada je covek na odmoru..racionalnim razmisljanjem ,koleginica Branka je u pravu...
hijerarhija za firme,osobe od poverenja..ionako ko zna,kada kupac pise da li mu prodavac odgovara,msm onaj na koga se vodi nalog,ili npr cerka,brat,komsija..naravno uz dozvolu vlasnika samoga naloga..ukoliko dodje do kixa,vlasnik naloga snosi posledice...
tako da je Branka sa 4 uspesne prodaje,kako kazete,ipak u pravu...

Da li dozvoljavaš da neko ima drugačije iskustvo ili ideju?
Ili da odmah na osnovu tvoje opservacije i zaključivanja zaključamo temu?
Ja bih voleo da dozvoliš da mi ostali ipak raspravljamo iako si ti uveran u svoju nepogrešivost, da li bi to bilo u redu što se tebe tiče?

Ja bih samo dodao komentar
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

moje misljneje sam vec iznela,podrzala koleginicu,jer ne volim omalovazavanje tipa imate 10 predmeta ,5 prodatih..mozda nekome to ne smeta,meni smeta samo sto procitah to iako nije upuceno meni..
nastavite dalje ...jja nemam potrebe za ponavljanjem..

(03.03.2017, 02:01)AndreaKv Piše: moje misljneje sam vec iznela,podrzala koleginicu,jer ne volim omalovazavanje tipa imate 10 predmeta ,5 prodatih..mozda nekome to ne smeta,meni smeta samo sto procitah to iako nije upuceno meni..
nastavite dalje ...jja nemam potrebe za ponavljanjem..

Ako malo bolje razmisliš - to šta tebi smeta uopšte nije ni u kakvooj vezi sa ovom temom. To ko koliko iskustva ima ja mogu da branim i logički i pred sudom ako treba. U postavci teme ja tebe nisam pomenuo - sama si izabrala da se uključiš i ako ti se ne dopada kritika tvog stava onda ja ne znam kako ćemo raspravljati.
A ovo je sad već spamovanje, i nije u redu, nije kolegijalno i nije po dobrim forumskim običajima.

koliko sam uspeo da ispratim,posmatrajuci vas nekoliko meseci unazad,napadate jake karike,zasto??
tako se osecate vise kao muskarac,a manje kao prodavac ili krojac carsava?
pratio sam i clana dane013,koji vam je itekako lepo odgovorio,mlateci tim ikonicama,ukazujete na vasu velicinu,odnosno,nedostatak iste..
S,POSTOVANJEM
ZORAN

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)