• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmor, pauza... kako se snalazite II
Evo o čemu se radi - ima prodavaca koji imaju stotine, neki i hiljade predmeta pa me zanima kako se snalazite kad neko vreme nećete biti dostupni kupcima - letovanje u inostranstvu, odlazak na pusto ostrvo, zatvor zbog nevezivanja pojasa u kolima - šta god. Jer štiklirati i ručno deaktivirati stotine predmeta... malo je frustrirajuće. Limundo grad, naravno, ne razume ovu potrebu jer ima dve vrste selotejpa na prodaju.
I s tim u vezi - da li bi još nekom osim meni odgovaralo da Kupindo uvede neki način da se svi aktivni predmeti zamrznu ili makar deaktiviraju odjednom?
Jer znamo da prema pravilima LK stavljanje statusa "nisam tu od tad do tad - molim kupce za strpljenje" ne igra kad je reč o pravilima odnosno rokovima.

Citiraj
meni bi odgovaralo da postoji takva neka opcija Smile

Citiraj
Uprava sajta ima tu opciju, hoće li je podeliti sa članovima videćemo (bilo bi korisno).
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
E pa evo - i to dočekasmo. Istina niko ko je pošao tim putem još se nije javio da priča, ali dok ne dobijemo fidbek - opcija Godišni odmor je aktivna. Detalji u blogu:
http://blog.limundograd.com/2017/04/prod...o-resenje/
Izdvajam i citiram: "Umesto dugmeta „kupi odmah“ pisaće do kada je prodavac na odmoru"
A vašoj pažnji želim da preporučim ljutu bitku da se ovo uvede i neke tada disidentske, a danas mejnstrim ideje:
http://cafe.limundo.com/thread-29-post-3...l#pid36930
Izdvajam i citiram:"Најбоље би било опција "одмор" - где унесеш временски период када нећеш бити ту, активне аукције ће бити паузиране тако да се аутоматски поново активирају у унапред наведено време. Тако онима који посматрају предмет неће писати "неактивно", што их може навести на брисање, већ "на одмору"."
Gritings za Gorkog ma na kom sajtu sad boravio.  Wink

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)