• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukinite slanje poruke "Proverite svoje zelje u stvarnosti"
Predlazem da se ukine slanje poruke sa naslovom "Proverite svoje zelje u stvarnosti".
Ako sam nesto stavio u listu zelja, to ne znaci da cu to kupiti za 5 dana, ni za mesec dana, ni za godinu dana. To je stavljeno zbog toga da se ne mora posle traziti, a i da bi se pratilo ako prodavac slucajno smanji cenu.
Ja imam nekoliko stvari u listi zelja i ta poruka me non stop smara.
Ja imam zelju da kupim sve sto sam stavio u listu zelja ali cekam priliku kada budem imao novca za to ili kada budem hteo to da kupim.

Citiraj
Ili mi se sviđa tekst pa želim da ga koristim kad budem postavljala sličan predmet na prodaju.

No u poređenju s novopostavljenim banerima pretvaranje želja u stvarnost je benigna sitnuca i neka slobodno ostane, čak mi je drago da neko fanatički brine o ispunjenju mojih želja.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
(26.03.2017, 01:45)zex_91 Piše: Predlazem da se ukine slanje poruke sa naslovom "Proverite svoje zelje u stvarnosti".

ja ne dobijam takve poruke,
ni jednu nisam primio do sada a, imam listu zelja Hmm Hmm
I<3Plazma

Citiraj
Pridruyujem se zamolbi. Vavek mi bude pretuyno kad shvatim koliko nemam da bih kupio sve sto zelim. A to nije tako mnogo... :tuznichhh:
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Podrzavam predlog.
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
Loš predlog, trebate da nam šaljete još više mailova....

Citiraj
(26.03.2017, 01:45)zex_91 Piše: Predlazem da se ukine slanje poruke sa naslovom "Proverite svoje zelje u stvarnosti".
Ako sam nesto stavio u listu zelja, to ne znaci da cu to kupiti za 5 dana, ni za mesec dana, ni za godinu dana. To je stavljeno zbog toga da se ne mora posle traziti, a i da bi se pratilo ako prodavac slucajno smanji cenu.
Ja imam nekoliko stvari u listi zelja i ta poruka me non stop smara.
Ja imam zelju da kupim sve sto sam stavio u listu zelja ali cekam priliku kada budem imao novca za to ili kada budem hteo to da kupim.

Ja ovakvu poruku i tog teksta i tog naslova nikad dobila nisam, ni od koga.

Citiraj
Ukratko, nama kojima ste slali šaljite i nadalje, a ovima kojima niste ni ne morate.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
Meni nemojte Smile
Ustvari, zasto ne stavite opciju "opt out" Wink
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)