• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najvredniji kafedžija :)
Veseo 
Zdravo svima cao

LimundoGrad je zasnovan na zajednici, a ona se u velikoj meri može sagledati upravo ovde, u Limundo Cafe-u. Smile

Koji je kafedžija prema vašem mišljenju od početka godine bio najažurniji, od najveće pomoći drugim Limundovcima i imao najkonstruktivnije komentare? Zanima nas opšti utisak. Smile

Možete napisati njeno/njegovo korisničko ime u komentaru.
Experientia docet.

Citiraj
po meni je to serjoza pogotovu u aspektu predloga i analize... Thumbs up

Citiraj
I Blistok i Blistok, u aspektu vedrine i zdravog razuma Skace od srece
I LiMuBaj, i LiMuBaj, u aspektu strpljenja, smirivanja situacija i nesebicne pomoci putniku namerniku Skace od srece
(Pogotovo ako je zeMsko, a tek plavusa... LOL Ali ja i to nekako vidim kao plus Thumbs up Big smile)
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
Ustvari, ako cemo pravo, apsolutno najvredniji je LiMuBaj Big smile Ali on je kategorija za sebe Smile
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
LiMuBaj

Citiraj
Blistok...kratko,jasno,precizno..konkretno..bez filozofiranja...sa malo reci sve kaze i objasni...
Za druge aspekte,podizanja nivoa samog caffea(SANKA),i prilikom pomoci pogotovu novim clanicama caffea,tu e neprevazidjen LiMuBaj

Citiraj
Godina je tek počela a nas je znatno manje nego ranije pa ću odgovoriti prošireno.

Za pričaonicu je definitivno Limubaj. Da on nije toliko često pričao sam sa sobom (ponekad i kupatilom Smile ) pričaonica bi dosad već zamrla.

Za teme su najzaslužniji oni kojih više ovde nema ili retko zalaze ali su dali više nego korisne savete svima nama - Bitter, Fox_87, Guti1, Sasacv68, 999 ...

Citiraj
(01.04.2017, 08:09)blistok Piše: Godina je tek počela a nas je znatno manje nego ranije pa ću odgovoriti prošireno.

Za pričaonicu je definitivno Limubaj. Da on nije toliko često pričao sam sa sobom (ponekad i kupatilom Smile ) pričaonica bi dosad već zamrla.

Za teme su najzaslužniji oni kojih više ovde nema ili retko zalaze ali su dali više nego korisne savete svima nama - Bitter, Fox_87, Guti1, Sasacv68, 999 ...

Thumbs up Klanjam se

Citiraj
Cafe 
Koliko vidim, korisničko ime: LiMuBaj se najviše pominje. Smile

U tom slučaju LiMuBaj-a proglašavamo najvrednijim kafedžijom u ovom periodu i zahvaljujemo se na angažovanju!  Rukovanje

@LiMuBaj
Ukoliko vam nije problem, potvrdite mi putem poruke svoju adresu stanovanja, stići će vam mali znak pažnje od LimundoGrada u toku nedelje.

Hvala svima što ste podelili sa nama svoje mišljenje!  Thumbs up
Experientia docet.

Citiraj
Skace od srece Smile

Jeste svi moji podaci su tačni Smile

tura pića za cafe ziveli

Hvala svima Poljubac

Citiraj
Glasam za smuk88!
Folk is not dead!

Citiraj
Čestitke, Limubaj, posle toliko truda i više nego zasluženo Smile Nadam se da će biti i neka šunka u pošiljci Smile

Citiraj
(03.04.2017, 22:24)blistok Piše: Čestitke, Limubaj, posle toliko truda i više nego zasluženo Smile Nadam se da će biti i neka šunka u pošiljci Smile

Hvala ...hvala i čast svakome šunka nikome Big smile

Citiraj
Stigao poklončić Skace od srece Poljubac

[Slika: 17796307_1632582280089727_13853095761825...e=599A113A]

Cafe smajli Poljubac i cvece Bravo Thumbs up Klanjam se

Citiraj
(06.04.2017, 13:23)LiMuBaj Piše: Stigao poklončić   Skace od srece  Poljubac

[Slika: 17796307_1632582280089727_13853095761825...e=599A113A]

Cafe smajli  Poljubac i cvece  Bravo  Thumbs up  Klanjam se

Zasluzeno I mnooogo viseee...Ali svaka im cast,bas su brzi..
Cestitke Li..
Bravo Li 
Gooo Limundoo

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)