• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 koraka da udvostručite svoju prodaju
Vrlo lep predlog ??? Nisam siguran da li sam na pravom mestu za komentar i predlog ali mislim da .....
Sve je to lepo ali prodaju ne pospešuju podebljana slova i neke crtice...posao ide loše u svim sferama trgovine pa i ovde je zastalo....lično mislim da je problem velika provizija pri pokretanju aukcije....na stanju mi leži samo u kategoriji kolekcionarstvo preko tri hiljade predmeta koje zbog visoke provizije pri pokretanju nemam računa da ih pustim u prodaju a opcija 10 dinara ne dolazi u obzir....svi smo snizili cene,svuda cene idu dole pa mislim i da rukovodstvo LIMUNDA treba ozbiljno da porazmisli o toj opciji.....prodaju na žalost poboljšava samo bogata ponuda....

Citiraj
ima tema za smanjenje provizije http://cafe.limundo.com/thread-367.html

Citiraj
Šta vredi tema kad neće da smanje.. Tuzan
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
Pa da ....tako je....

Citiraj
Potrebno je već po ustaljenoj šemi iskopirati nešto što u praksi najbolje funkcioniše sa drugih sličnih mesta, pogledajte kako je na ebay-u. 10 aukcija besplatno je u redu ali nije u redu da to pravo ima i neko ko se danas registrovao i neko ko je ovde 7-8 godina sa 500+, 1000+, 2000+ ocena.
Predlog, uvesti da je broj besplatnih aukcija vezan za broj ocena, što veći broj ocena veća mogućnost postavljanja besplatnih aukcija, recimo do 100 ocena 10 besplatnih, do 200 20, do 300 30 itd
Ko ima 1000 pozitivnih ocena ima pravo da postavi 100 besplatnih aukcija.

Citiraj
(22.04.2017, 10:56)aleksandar007 Piše: Potrebno je već po ustaljenoj šemi iskopirati nešto što u praksi najbolje funkcioniše sa drugih sličnih mesta, pogledajte kako je na ebay-u. 10 aukcija besplatno je u redu ali nije u redu da to pravo ima i neko ko se danas registrovao i neko ko je ovde 7-8 godina sa 500+, 1000+, 2000+ ocena.
Predlog, uvesti da je broj besplatnih aukcija vezan za broj ocena, što veći broj ocena veća mogućnost postavljanja besplatnih aukcija, recimo do 100 ocena 10 besplatnih, do 200 20, do 300 30 itd
Ko ima 1000 pozitivnih ocena ima pravo da postavi 100 besplatnih aukcija.

http://cafe.limundo.com/thread-660-post-...l#pid49346

Citiraj
Vidim, urodilo je plodom od 10.12.2015 do danas...

Citiraj
Pa ne znam da li su predlozi radjeni na osnovu znanja ili su gledali kako uspesni prodavci to lepo rade

Par stavki je cist copy/paste sa necijih aukcija
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)