• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-45 dinara, tema o odnosu i onom drugom odnosu
Meni mi skinuto 45 dinara sa računa. Nije pisalo za šta ni kada, samo mi je stajalo -45. Do nekog trenutka od nekog trenutka, zaista ne znam koliko dugo i to nije ni bitno, jeste bitno, ali ne sad i ovde.
Neko se nekako prevario ili šta već.

Pa da vidimo...Ako se dogodi da se potkrade greška, učini greška, pogreši, jelte, valjda postoji neki red. Da se kaže pardon, da se kaže šta se dogodilo i slično...U obzir dolazi
-mejl (kojim me obaveštavate da mogu da kupim nešto što sam stavio u listu želja na Kupindu);
-poruka na samom limundu, gde me obaveštavate da ide vikend i da ide praznik;
-baner gde reklamirate druge sajtove, baner gde mi govorite da treba da gledam kuda hodam da se ne bih spopleo...

Da, ima i forum (nazovimo ga tako). Tu su teme o novostima zaključane a ovo nije novost. Meni se čini da je to prvi put. Ako je ovo nešto što se već događalo a ima u novostima onda se izvinjavam.

I ne, zaista mi nije stalo da ova tema bude pitanje. Dakle, ne, ne zanima me da vučem za rukav da bih dobio odgovor. Želim da kažem da je neshvatljivo da mi niko ni na kakav način nije javio da se dešava nešto naopako na sajtu i na koji način će se to rešiti i na koji način ću biti obeštećen za duševnu bol koju sam osetio i koju i dalje osećam. Ono što je duhovito je da je u pitanju sajt koji se diči odnosom sa članovima (ok, ovo nisam baš proverio, ali takav neki utisak sam stekao).

Limundo aukcije
"Veoma sam zadovoljna načinom rada Limundo tima i vašom brigom za svoje članove, posebno je za pohvalu to što ste ažurni i tako brzo reagujete.

Za sve buduće članove poruka da je ovo mesto baš ono pravo ako imate OZBILJNE namere da se bavite elektronskom trgovinom. Sve pohvale za brzo i pravedno rešavanje konfliktnih situacija."

-Valentina, Požarevac

Ovo sam kopirao upravo ovog trena sa početne stranice. Jer eto...
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
(28.06.2017, 16:03)drzoidbergsbaby Piše: Meni mi skinuto 45 dinara sa računa. Nije pisalo za šta ni kada, samo mi je stajalo -45. Do nekog trenutka od nekog trenutka, zaista ne znam koliko dugo i to nije ni bitno, jeste bitno, ali ne sad i ovde.
Neko se nekako prevario ili šta već.

Pa da vidimo...Ako se dogodi da se potkrade greška, učini greška, pogreši, jelte, valjda postoji neki red. Da se kaže pardon, da se kaže šta se dogodilo i slično...U obzir dolazi
-mejl (kojim me obaveštavate da mogu da kupim nešto što sam stavio u listu želja na Kupindu);
-poruka na samom limundu, gde me obaveštavate da ide vikend i da ide praznik;
-baner gde reklamirate druge sajtove, baner gde mi govorite da treba da gledam kuda hodam da se ne bih spopleo...

Da, ima i forum (nazovimo ga tako). Tu su teme o novostima zaključane a ovo nije novost. Meni se čini da je to prvi put. Ako je ovo nešto što se već događalo a ima u novostima onda se izvinjavam.

I ne, zaista mi nije stalo da ova tema bude pitanje. Dakle, ne, ne zanima me da vučem za rukav da bih dobio odgovor. Želim da kažem da je neshvatljivo da mi niko ni na kakav način nije javio da se dešava nešto naopako na sajtu i na koji način će se to rešiti i na koji način ću biti obeštećen za duševnu bol koju sam osetio i koju i dalje osećam. Ono što je duhovito je da je u pitanju sajt koji se diči odnosom sa članovima (ok, ovo nisam baš proverio, ali takav neki utisak sam stekao).

Limundo aukcije
"Veoma sam zadovoljna načinom rada Limundo tima i vašom brigom za svoje članove, posebno je za pohvalu to što ste ažurni i tako brzo reagujete.

Za sve buduće članove poruka da je ovo mesto baš ono pravo ako imate OZBILJNE namere da se bavite elektronskom trgovinom. Sve pohvale za brzo i pravedno rešavanje konfliktnih situacija."

-Valentina, Požarevac

Ovo sam kopirao upravo ovog trena sa početne stranice. Jer eto...

Meni JESTE stalo da ova tema bude pitanje.
45 dinara su ljudi primetili, 45 para možda ne bi. Kakav je to način da se eto tako skidaju pare bez objašnjenja? Ako je došlo do greške - kakva je greška, je li otkrivena uopšte ili ste samo svakom dodali po 45 dinara da se pokrpi rupa? Da li se dešavalo i ranije?
itd.

Citiraj
To sam i ja primetio
Pre par dana sam video manji iznos kredita, umesto 76 din stajalo je 31 din ( -45 ) ali nije bilo novih prodaja. U racunu nisam video zbog cega pa sam pomislio da su malo kasnili u obracunu jer je prethocnih dana vise aukcija na limundu zavrseno prodajom.
Znam da prilikom pokretanja na limundu kasne sa upisom provizije za postavljanje.
Istog dana nakon novog konektovanja opet je stajao iznos kredita 76 din.

Citiraj
Obaveštenje o novonastaloj situaciji okačeno je u Kafe i na kontakt strane kada smo uočili da prikaz računa nije ispravan.
U Kafeu sam vas obavestila da je prikaz ispravljen čim smo i mi utvrdili da je sve u redu.

Svako ko nam se u međuvremenu obratio putem telefona ili putem sajta dobio je informaciju da je prikaz stanja na računu pogrešan i da će uskoro biti ispravljen.

Problem smo rešili pre nego što bismo stigli da pošaljemo obaveštenje svim članovima.
Experientia docet.

Citiraj
(30.06.2017, 10:04)fiorellino Piše: Obaveštenje o novonastaloj situaciji okačeno je u Kafe i na kontakt strane kada smo uočili da prikaz računa nije ispravan.
U Kafeu sam vas obavestila da je prikaz ispravljen čim smo i mi utvrdili da je sve u redu.

Svako ko nam se u međuvremenu obratio putem telefona ili putem sajta dobio je informaciju da je prikaz stanja na računu pogrešan i da će uskoro biti ispravljen.

Problem smo rešili pre nego što bismo stigli da pošaljemo obaveštenje svim članovima.

Nekako mi je promakla okačenost obaveštenja o kafe, moja greška, očito.
Nekako mi je promaklo i to obaveštenje o ispravci.
Ne znam šta je kontakt strana, možda samo trenutno, pošto me spičilo sunce.
Svako ko vam je oduzimao vreme pitanjem o tome nije to morao da čini. Ako je više od dvoje potrošilo više od tri minuta na razgovore sa članovima o ovom propustu/grešci/igračci onda je nerazumno ne učiniti nešto što štedi vreme i resurse i pokriva čitavu populaciju (istina, manje ljudi je skontalo šta se dešava, ali bože moj, jel' tako?).
Obaveštenje svim članovima može da se pošalje i nakon što se problem reši. Vesla su za veslanje.

Još jednom ću reći da me ne zanima šta je i ko i zašto pogrešio, samo je izrazito ružno da nisam obavešten o nečemu što mi deluje kao sigurnosni propust. Makar on i ne bio sigurnosni, stoga jeste da mi deluje, to mu dođe kao utisak...
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)