• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurirska sluzba AKS
Šokiran 
[u]Nikada vise     Prijavio sam se za slanje u 8h  cekao sam do kraja radnog vremena nisu dosli. AKS

Citiraj
Ne znam da li vam je ovo prvi put da ih zovete, ali vecinom ni ne dodju taj dan nego sutradan u neko vreme. Tako da najbolje vam ako vam se ne ceka, otici na postu i predati za PE...

Citiraj
Ko ce da ga spankuje zbog otvaranja nove teme koja vec postoji sic po guzi

Citiraj
(22.11.2017, 19:39)fox_87 Piše: Ko ce da ga spankuje zbog otvaranja nove teme koja vec postoji sic po guzi

daj link Big smile

msm ima tema kurirske službe to da al posebno AKS ne znam Smile

Citiraj
Nema posebna tema za AKS, a pa to ne moze tako, za njih treba posebna tema jer su poseban slucaj, za mentalnu ustanovu.

Citiraj
Ja sam slao preko AKS-a nekoliko paketa dok je bio strajk PE i uvek je kurir dolazio izmedju 13h i 14h, a to mi je jednom prilikom bio i napomenuo, da u mom kraju kupi pakete do 14h, posle toga ne dolazi do sledeceg dana.

Citiraj
Tri puta su mi slali Aksom (iz Loznice za Beograd). Dva puta je putovalo 2 dana, a trećeg puta čak TRI. Bio je neki dokument u pitanju i bilo mi je bitno da stigne za dan. Malo je reći da sam poludela.... Zvala, slala mejlove, nervirala se i rekla sebi - nikad više!

Citiraj
Uzasni su! Neprofesionalni i nekorektni. Nikada ali nikada mi posiljku nisu isporucili na kucnu adresu. Ako odbijes da odes na mesto gde ti kurir kaze da dodjes suocavas se sa odmazdom u smislu vredjanja i neisporucivanja posiljke. Primitivizam i bezobrazluk je njihov sinonim.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)