• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molimo vas popunite dodatna polja u svim predmetima
Molio bih da mi se objasni zašto mi ovo iskače i pritom ne nudi da vidim na kom predmetu se to nešto ima popuniti. Svaki predmet sam morao peške da aktiviram ulaskom u izmeni i štikliranjem predmet je aktivan, Ništa popunjavao nisam.
Šta? Moliću lepo

(29.12.2017 15:29)drzoidbergsbaby Piše: Molio bih da mi se objasni zašto mi ovo iskače i pritom ne nudi da vidim na kom predmetu se to nešto ima popuniti. Svaki predmet sam morao peške da aktiviram ulaskom u izmeni i štikliranjem predmet je aktivan, Ništa popunjavao nisam.
Šta? Moliću lepo

Boga mi, jesam, nađoh si dva predmeta gde ne dadoh godinu izdanja. Greh je moj da ga sa sobom nosim do kraja vremena.
Ali mi ne dade da sve aktiviram do samog kraja, čak i kad više nije bilo predmeta gde se morala upisati godina izdanja. Jer je tako erotičnije...
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)