Limundo Cafe

Puna Verzija: Članu je onemogućena...
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Sada sam video status člana u kojem piše:
ČLANU JE ONEMOGUĆENA KUPOVINA/PRODAJA DO ISPRAVKE NEGATIVNIH OCENA. LIMUNDOGRAD TIM.

Iz čiste radoznalosti bih voleo da znam kako on može da ispravi negativne ocene ako ne dobijap ozitivne, odnosno ne može da kupuje i prodaje?
(14.06.2018 20:33)gougy Piše: [ -> ]Sada sam video status člana u kojem piše:
ČLANU JE ONEMOGUĆENA KUPOVINA/PRODAJA DO ISPRAVKE NEGATIVNIH OCENA. LIMUNDOGRAD TIM.

Iz čiste radoznalosti bih voleo da znam kako on može da ispravi negativne ocene ako ne dobijap ozitivne, odnosno ne može da kupuje i prodaje?

pa ocenjivanje nema veze sa kupovinom npr ja mogu da ispravim i negativnu koju sam dobio i pre 5 godina , znači nisu moguće samo trenutno kupovine ali ocenjivanje i dalje radi, mada se dešava da zaborave da uklone taj tekst a prošla epitimija ...
Negativna se ispravlja tako sto se naguzis koliko god zeli onaj koji je negativnu dao, figurativno govoreci.
Nekad ti je i dosta guženja pa ostaviš nek se slažu.

Pametan član može dosta zaključiti iz popratnih komentara gde često vidiš da ta negativna i nije toliko zaslužena, pa se ipak odluči za saradnju s nesrećnikom Smile
(15.06.2018 10:43)1halogen Piše: [ -> ]Nekad ti je i dosta guženja pa ostaviš nek se slažu.

Pametan član može dosta zaključiti iz popratnih komentara gde često vidiš da ta negativna i nije toliko zaslužena, pa se ipak odluči za saradnju s nesrećnikom  Smile

Da... to sam ja uradio i još razgovarao sa 'negativcem' i on me ubedi da mu ipak pošaljem paket jer su mu dotadašnje negativne ocene dali neki onako... namerno. I to verovanje platih 540 din.  Smile
Gougy,
nisam baš toliko puna poverenja i hrišćanske tolerancije.

Nikad nisam slala negativcima, samo lično preuzimanje oči u oči, i imala sam uspešnu saradnju s 5-6 okorelih negativaca (znači od 6 do 22 negativne), pritom me jedan od njih bombardovao izveštajima o zdravstvenom stanju uže i šire familije, nudio fotokopije lekarskih nalaza i šta sve ne, no to kod mene ne prolazi. Pa kad vide čvrst stav dovedu se u red, dođu i kupe (jer znaju da u protivnom sledi negativna).
15. Jun. '18 11:56

Pokraden sam od strane doticne, ne javlja se na telefon, pare mi nisu vracene, podnosim krivicnu prijavu za prevaru!
Samsung s9+ nov vakum

POZITIVNA (od kupca)

primedba autora: rec je o telefonu za 63.310 din
(15.06.2018 16:39)mirjanamama Piše: [ -> ]15. Jun. '18  11:56

Pokraden sam od strane doticne, ne javlja se na telefon, pare mi nisu vracene, podnosim krivicnu prijavu za prevaru!
Samsung s9+ nov vakum

POZITIVNA (od kupca)

primedba autora: rec je o telefonu za 63.310 din

pa jel to za pozitivnu ocenu Hmm
To je  clanica koja se pominjala u temi vestacko nudjenje, izgleda da ju je LT nagazio, pa su sada kupci nastradali Kafica2

[Slika: U6Qfk64.jpg]

https://www.limundo.com/Clan/natasa1003
sve znamo, prodaje telefone koje nema pa se čeka 20 dana pa ko šta dobije dobije a da ne govorim da je je dobar njenih kupaca kupio po 100 i kusur telefona , naravno ima i brisanja negativnih i svega tu...
Kako dobijanje telefona moze LT da stopira ili vracanje para?

Ali limundo prevaranata? El to od kada je serz protrcao kroz promenjene provizije za telefone?