Limundo Cafe

Puna Verzija: Postavka video zapisa u oglasu ili internet linka
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Imam jedan predlog koji je koristan obostrano i za nas prodavce-kupce i za Limundo tim. Konkretno radi se o oglasu kada postavimo uglavnom ljudi neznaju kako nesto fukcionise tj kako radi pa bi trebalo da se uvede opcija da se ubaci video zapis sa YouTube-a. Posto smo u eri tehnologije, svako zeli da pogleda video zapis... nekog kog ne mrzi on ce naci sam.. a neko bi voleo da vidi da stoji pored aukcije, vidi to sto vidi i eventualno kupi nece da gubi vremena na trazenje vec hoce da to bude dostupno, em bolja prodaja za nas prodavce, em bolje za nas kupce, em bolje za Limundo tim, za prodavce i limundo tim je zarada, sa jedne strane mi zaradjujemo tako sto smo prodali, Limundo tim uzima proviziju i sve ide u krug, korisno za nas prodavce-kupce, korisno za Limundo tim. Moze i neki link o eventualnom predmetu koji prodajemo cena koja je u Svetu... jer dosta ljudi misli kad stavimo neku cenu da je nerealna... naravno nikada ne stavljam cena koja je tamo uvek spustim za nekih 30-40% e bas iz tog razloga bi trebao i link da se postavi. Eto to je jedan predlog pa ko je za neka nesto kaze. Evo primera... prodajete telefon ili televizor... snimite kako radi ili ubacite vec neki video koji ste skinuli sa neta i postavite pored toga, Kupac vidi oglas pogleda video... razmisli i kupi... a ima jos milion primera zasta bi moglo. Toliko od mene... Pozdrav svima!
A kapiram, ti si vec odavno postavio ovo pitanje i do tada nije reseno... od 2014-te... pa dobro vredi pokusati opet... pa ce opet neko kroz 4 godine...
Odlicna tema, treblao bi stvarno da se napravi ta opcija, dosta znaci nama prodavcima. Ja iskreno glasam za!
Hvala vam na interesovanju i podrsci, ali sem vas i jos jednog clana niko nije dao komentar.. uglavnom gledaju.. sto bi rekli pregledaci... njih 86.. a niko ni komentar da da..... nazalost pokusano je pre cetri godina i nije dalo rezultate.. a niko ne shvata koliko to sada znaci svima u eri tehnologije.. svako zeli da pogleda video zapis o necemu... kako radi.. cemu je namenjeno ili savet nekog korisnika sta i kako... i opet bi obe strane i prodavc i kupac bili zadovoljni ako dodje do kupovine plus bi Limundo tim bio zadovoljan jer je bi zaradio na proviziji i tako u krug.. Ali bilo kako bilo.. ne verujem da ce neko mozda sem vas da procita ovaj komentar.. dzaba sto bi rekli...

tako da sam pokusao.. pa sta bude.. ko je pametan on ce pokrenuti inicijativu da to uspe.. ovako nazalost nista...

Pozdrav
Ako je u pitanju tehnika -UGLAVNOM je dovoljan tacan naziv i kupac moze sam da pogleda na YT kako radi

Problem kod postavaljanja linka sa YT je sto komentari na tom klipu moraju biti zabranjeni (jelte, jer bi se kupac i prodavac mogli tu dogovoriti oko kupoprodaje) u slucaju da je klip uploadovan sa privatnog naloga.

U svakom slucaju, da postoji mogucnost toga, prodavci bi mogli video zapise da kace preko LK YT naloga, pa bi LK imao kontrolu nad komentarima ispod klipa i mogli bi i sami da pregledaju klip pre postavljanja.
@Branka030025
Nista ih ne sprecava da se dogovore van sajta na Kupindo youtube linkovima, pa ipak tamo postoji i radi bez moderacije. Fora je u tome sto vecina postavlja tudje snimke kako nesto radi, a ne realno stanje predmeta prodavca.
Opcija je svakako dobrodosla
Bas kako je reko Fox-87, oni ako hoce naci ce resenje i zavrsiti sve van svega.. e jedino sto nece moci jeste da se zale ako im neko proda trupac mesto odredjenog artikla. Ko voli nek raskira.. ja zato volim Limundo jer po tom pitanju su korektni... Ja sam za da se postavi realno od predmeta koji prodajemo i eventualno nekli strani snimak da se cuje i tudje misljenje sta i kako.

@Branka030025

A drugo pojedine ljude mrzi da pretrazuju po imenu.. zele da im odmah bude dostupno, mrzi ga da kopira u google i da trazi.. ne zeli vreme da gubi. Zato je ta opcija dobra... a kao sto rece fox_87 ko hoce on ce naci nacina i van limundo da resava aukciju... tako da, iskreno ne verujem da ce neko reagovati na to... opet kazem ko zeli da reskira van pravila limundo nek izvoli ali posle nema kuku i lele... sam snosi svoju krivicu bez ikakve nadoknade Limundo tima.
da li je neko bilo ko od članova probao da postavi link u samom oglasu a da mu administracija obriše. Pitam jer ima stvarno previše oglasa