Limundo Cafe

Puna Verzija: Izbrisan post
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Evo ovako:
- Sinoc sam postavio temu o manipulaciji i nepostenim radnjama jednog clana Limunda i Kupinda ( radi se o tome da je podizao cene za 4 stripa na Limundu uz pomoc duplog naloga, a onda posto nije uspeo da ih proda trecem licu za zamisljenu cenu postavio ih na Kupindu ) koji je prekrsio nekoliko Limundo PRAVILA!
- Post mi je izbrisan, sto sam shvatio kao stajanje u zastitu manipulatora i nepostovanje sopstvenih pravila
- Ako je tako, kazite da znam, pa da i ja pocnem da se bavim mutljavinom kad se ne kaznjava.
- Puno sam ljut.
- Molim da mi odgovorite OVDE.
- Pozdrav

fakir
Nemojte se ljutiti, najpre hvala što vodite računa da Limundo i Kupindo budu fer mesta za kupovnu.
Cafe nije namenjen za takve stvari.
Članove koji ne poštuju pravila Limunda ili Kupinda nam uvek možete prijaviti putem Kontakt strane. Neregularne aukcije prijavljujete putem linka "Prijavi aukciju".
Sve to prijavite ćemo proveriti, pravila važe za sve i mi se zalažemo da sve bude u duhu fer i korektne saradnje i da Limundo i Kupindo budu sigurna mesta za kupovinu i prodaju.
Više o pravilima Cafe-a pročitajte u Pravilniku http://cafe.limundo.com/misc.php?action=help&hid=15
Pa da nije lepo odma na lomacu... Niko se ne smatra krivim dok se to ne dokaze Smile
Molim vas, "Prijavi aukciju" vam ne "ferceraaa". Kad god koristim tu opciju nista ne uradite. Evo na limundu kopija stripova koliko god hocete, prodaju se sve u sesnaest bez ikakvih sankcija, a vase obrazlozenje je da ne mozete da reagujete dok se ne buni originalni izdavac...a mislim stvarno!!

(28.11.2014 14:08)ElMago Piše: [ -> ]Pa da nije lepo odma na lomacu... Niko se ne smatra krivim dok se to ne dokaze Smile

Sta da se dokazuje? Poslao sam linkove sva cetiri stripa sa Limunda i sa Kupinda. Sve je jasno kao dan!!!

BitterLemon

[Slika: theforeigner.jpg]
(28.11.2014 13:20)Dudadunja Piše: [ -> ]Nemojte se ljutiti, najpre hvala što vodite računa da Limundo i Kupindo budu fer mesta za kupovnu.
Cafe nije namenjen za takve stvari.
Članove koji ne poštuju pravila Limunda ili Kupinda nam uvek možete prijaviti putem Kontakt strane. Neregularne aukcije prijavljujete putem linka "Prijavi aukciju".
Sve to prijavite ćemo proveriti, pravila važe za sve i mi se zalažemo da sve bude u duhu fer i korektne saradnje i da Limundo i Kupindo budu sigurna mesta za kupovinu i prodaju.
Više o pravilima Cafe-a pročitajte u Pravilniku http://cafe.limundo.com/misc.php?action=help&hid=15

Putem linka "Prijavi aukciju" se ne moze prijaviti gore navedena situacija-neregularnost, jer je Limundo ukinuo opciju "Nudjenje radi podizanja cene" (ili kako se vec zvala), da vas podsetim.
Da, ukinuto je jer je veći deo prijava bio nevalidan. Aukcije i korisnička imena članova koji veštački podižu cena možete nam uvek prijaviti slanjem poruke putem Kontakt strane.
Ja sam presao na Kupindo zbog te pojave jer mi je ispod casti i licnog dostojanstva da se bavim sa vestackim nudjenjem a i zabranjeno je pravilima

doduse LT cesto reaguje i zatvori nalog koji je vestacki nudio ali ne zatvori nalog prodavca koji je u sprezi sa tim nalogom mozda ga opomene to stvarno neznam...

po mojoj proceni minimum 20% aukcija je naduvana cena od prijatelja i rodbine, e sad neki ponove odmah ako oni pobede pa se primeti, a neki cekaju malo duze da se zaboravi...

samo nije mi jasno zasto se tema gura pod tepih bas bi bilo lepo da svi znamo ko se bavi vestackim nudjenjem pa da te clanove zaobidjemo ako vec nisu suspendovani...
Proveravamo sve prijave koje nam pošaljete, a takođe pristupamo ovom problemu i proaktivno, i proveravamo aukcije gde bi potencijalno moglo biti zloupotrebe i ako nam nisu prijavljene. Sve vaše prijave nam zaista puno znače, i možete ih u svakom trenutku poslatu putem formulara na Kontakt strani. Cilj nam je da na Limundu ne bude aukcija na kojima postoji veštačko nuđenje, pa samim tim da Limundovci ne moraju nijednu da zaobilaze. Smile
(28.11.2014 21:56)Melodi Piše: [ -> ]Proveravamo sve prijave koje nam pošaljete, a takođe pristupamo ovom problemu i proaktivno, i proveravamo aukcije gde bi potencijalno moglo biti zloupotrebe i ako nam nisu prijavljene. Sve vaše prijave nam zaista puno znače, i možete ih u svakom trenutku poslatu putem formulara na Kontakt strani. Cilj nam je da na Limundu ne bude aukcija na kojima postoji veštačko nuđenje, pa samim tim da Limundovci ne moraju nijednu da zaobilaze. Smile
Pod kojom kategorijom treba prijaviti vestacko podizanje cena kada je ta opcija ukinuta? Sta je za vas kriterijum da se vestacki podize cena na nekoj aukciji?
I meni su obrisali post Big smile
Znaci toliko je providno bilo da providnije ne moze...
(09.12.2014 01:50)goran2485 Piše: [ -> ]
(28.11.2014 21:56)Melodi Piše: [ -> ]Proveravamo sve prijave koje nam pošaljete, a takođe pristupamo ovom problemu i proaktivno, i proveravamo aukcije gde bi potencijalno moglo biti zloupotrebe i ako nam nisu prijavljene. Sve vaše prijave nam zaista puno znače, i možete ih u svakom trenutku poslatu putem formulara na Kontakt strani. Cilj nam je da na Limundu ne bude aukcija na kojima postoji veštačko nuđenje, pa samim tim da Limundovci ne moraju nijednu da zaobilaze. Smile
Pod kojom kategorijom treba prijaviti vestacko podizanje cena kada je ta opcija ukinuta? Sta je za vas kriterijum da se vestacki podize cena na nekoj aukciji?

Gorane, možete prilikom prijave ovakvih sumnji odabrati kategoriju Kupovina ili Nepravilnosti u radu sajta.
Proverama prijava bave se kolege koje su zadužene za očuvanje sigurnosti na sajtu i poseduju posebne metode pomoću kojih veoma lako utvrđuju da li je neko počinio nepravilnost u vidu podizanja cena na aukciji ili ne. Svaku sumnju možete slobodno prijaviti, a mi ćemo utvrditi da li je ona opravdana ili ne. Smile

BitterLemon

[Slika: theforeigner.jpg]
i sta bi na kraju sa fakirovom prijavom ?

P.S. clanove koje uhvatite za vestacko nudjenje ako ih vec ne izbacite sa sajta makar im onemogucite da sakrivaju predmete iz ocena
Bitter i Evdza, veliki borci protiv prevaranta. Na žalost, oni se kote kao hidra, odsečeš jednu glavu, pojavi se 2...