Limundo Cafe

Puna Verzija: Tako mi i treba..
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Ovu temu otvaram jer ne citam kilometarske "Terms and Conditions"

Naime kada sam otvarao Limundo nalog imale su provizije kada se prodavalo ko i sada provizije do toliko i toliko dinara tolika provizija mora da se plati,tada sam nesto pokusao da prodam nisam uspeo, nazalost posle dugog nekoriscenja Limunda za prodaju nego samo kupovinu odlucio sam nesto da prodam imao sam na stanju 80 dinara jos odavno uplacenih i naravno stavio 3000 pocetnu cenu i oduzelo mi je 25 din i super mi je to ok. E sada aukcija se zavrsava ja u minusu -105 dinara mislim kako sta ? Ono provizija na prodat predmet 4% ...

Ne znam da li je to i ranije bilo tako posto nisam prodao taj predmet koji sam trebao bilo je odavno,ali ovom prilikom ocu da naglasim da zahvaljujem Limundu sto mi je omogucio da sam pojedem svoja g***a i malo vise da pazim kada klikcem dugme "Slazem se"   Smile
Druze ne moras citati kilometarske ''Terms and Conditions'' , evo ni ja nisam citao iskreno, ali dovoljno je da pogledas cenovnik i sve ce ti biti jasno. Kratak i jasan tekst.
http://www.limundo.com/Pomoc/Cenovnik/1873

Nego mi nije jasno, ovde pise 4% za prodat predmet, a meni uvek skine 5%? Kako to ?
Na Kupindu se provizija malo drugačije računa, tu u nekim kategorijama imate proviziju od 5%:
http://www.kupindo.com/Pomoc/Cenovnik/6
Meni je na Limundu skinulo 5%, a na linku koji sam dostavio pise 4% zasto?

Mogu i print screen da okacim ako treba Smile
Pošaljite nam molim vas printscreen, možete i preko Kontakt strane. Kada su provizija sa Limunda i ona sa Kupinda obračunate jedna za drugom, lako se pomeša koja suma je obračunata na kom sajtu.
(28.11.2014 20:52)Melodi Piše: [ -> ]Pošaljite nam molim vas printscreen, možete i preko Kontakt strane. Kada su provizija sa Limunda i ona sa Kupinda obračunate jedna za drugom,  lako se pomeša koja suma je obračunata na kom sajtu.

FacepalmFacepalmFacepalm

Izvinjavam se, moja greska je u pitanju, pomesao sam stvarno.  Smile
Nema problema, ko radi taj i greši. Smile
Pa da nisam to primetio jer, kada sam ja pristupao Limundu prvi put, bilo je samo da se plati do odredjene sume toliko provizija nije bilo tih 4% koliko se secam..

(28.11.2014 19:05)Vesic1 Piše: [ -> ]Druze ne moras citati kilometarske ''Terms and Conditions'' , evo ni ja nisam citao iskreno, ali dovoljno je da pogledas cenovnik i sve ce ti biti jasno. Kratak i jasan tekst.
http://www.limundo.com/Pomoc/Cenovnik/1873

Nego mi nije jasno, ovde pise 4% za prodat predmet, a meni uvek skine 5%? Kako to ?
Znam da nije ovo za ovde, ali ja bih predlozio da se provizija za otvaranje aukcije npr do 400din ukine, posto ja zaista dosta prodajem, i kad postavim aukciju meni se oduzme od 6-12 dinara, pa posle kad prodam opet mi se oduzme, samo mi se oduzima.
(04.12.2014 04:04)vLord Piše: [ -> ]Znam da nije ovo za ovde, ali ja bih predlozio da se provizija za otvaranje aukcije npr do 400din ukine, posto ja zaista dosta prodajem, i kad postavim aukciju meni se oduzme od 6-12 dinara, pa posle kad prodam opet mi se oduzme, samo mi se oduzima.

Nije losa ideja. Makar da se ne pravi razlika medju prodavcima po kategorijama. Koliko sam upucen sad do 199 neki postavljaju za 0 a neki placaju. Dislike
(04.12.2014 08:58)ElMago Piše: [ -> ]Koliko sam upucen sad do 199 neki postavljaju za 0 a neki placaju.  Dislike

Da.