Limundo Cafe

Puna Verzija: Limundo calculator - must have :)
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2
Postovani limundovci i dragi drugari iz Limundo tima,
evo jednog malog predloga koji je po meni vrlo vrlo vrlo koristan za prodavce koji prodaju mnogo (i ne samo za njih) kao i za sve ostale Limundovce.
Posto slika govori vise od 1000 reci, ja sam skicirao zeljeno stanje koje cu pojasniti:

[Slika: limundo-calculator-predl.jpg]

1. Calculator se pojavljuje na stranici "U toku" i u "Račun"
2. Aritkla na prodaju: Govori o ukupnom broju artikla koji se prodaju
3. Ukupna zarada: Ukupna potencijalna zarada na svim artiklima bez odbitka Limundo provizije
4. Limundo provizija: Ukupna limundo provizija za sve artikle koji se prodaju
5. Zarada: Ukupna zarada - (minus) Limundo provizija = Cista zarada koju kupac dobija u dzep Smile
6. Znak Euro: konverzija RSD iznosa u EUR po kursu NBS (daily se azurira)
7. Za sve znakove ? imam objasnjenje

Mislim da je ovo jako korisna stvar za sve i nesto sto bi trebalo biti Must Have na Limundo.com
Takodje sam izradio i advance calculator predlog koji necu sad da iznosim, prvo da vidim kritike i predloge na ovu temu Smile
Naravno, sagledavajuci obim .php posla, ovo bih za izradu ocenio ocenom 5 (od 1 do 10) Smile (necu reci da moze za jedno popodne da se uradi) Hihi
Podrska, ali samo ako kalkulator radi I na Kupindu.
Pa ne bi bilo uopste lose da radi I na kupini Wink

HOce li se jos neko oglasiti? Nema Limundo tima :P
Slabo nesto oni odgovaraju Smile
Super je predlog! Smile
U narednom periodu smo već isplanirali na kojim stvarima ćemo raditi.
Videću da li postoji mesto da se ubaci i ovo, ili barem nešto slično (kraća/lakša varijanta za implementaciju).

Hvala na veoma preglednom i detaljno iznetom predlogu! ziveli
Sjajan predlog ziveli
Drago mi je da Vam se dopada! Nadam se da ce biti implementirano Wink
Znam po sebi u momentima kad sam prodavao po 20 predmeta koliko mi je bilo bitno da u svakom momentu znam koliko mi je stanje Smile
Odličan predlog.
Ja sam to sebi pravio u Exelu, ali ovako ne bih morao da unosim svaki dan podatke.
Ovo bi bilo zaista fenomenalno... Podržavam apsolutno!
bilo bi lepo !!! Bravo
Nesto mi pade na pameti da mozda i u Poreskoj upravi kazu  Bravo
(06.12.2014 21:09)sasacv68 Piše: [ -> ]Nesto mi pade na pameti da mozda i u Poreskoj upravi kazu  Bravo

Kakva bre poreska uprava Smile
Zaobidji te reci molim te Smile))
(06.12.2014 21:09)sasacv68 Piše: [ -> ]Nesto mi pade na pameti da mozda i u Poreskoj upravi kazu  Bravo

Ne prizivaj [Slika: smileys-devil-042296.gif]
(08.12.2014 00:55)moonster Piše: [ -> ]

Ne prizivaj [Slika: smileys-devil-042296.gif]

pu pu pu pu, ma naravno, daleko im lepa kuca - htedoh samo da kazem da i o tome treba razmisljati.
Dobar predlog. Podrshka!
Stranica: 1 2