Limundo Cafe

Puna Verzija: Lista želja -- praćenje prodavaca
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
U razgovoru sa više kupaca sam došla do zaključka da dosta njih prati predmete određenih prodavaca. To i sama radim, ali pomoću tabele koju sam sama napravila. Jednom nedeljno ručno proveravam da li prodavci za čije predmete sam generalno zainteresovana imaju neke nove aukcije. Ostali Limundovci rade istu stvar - neki zapisuju, neki pamte jedan od njihovih predmeta u Listi želja, neki pamte.

Da li bi bilo moguće napraviti opciju Dodaj prodavca na listu omiljenih tj. neku vrstu liste želja gde bi umesto aukcija bivali "zapamćeni" prodavci? Tako bi praćenje određenih prodavaca bilo lakše, što bi se sigurno i pozitivno odrazilo na promet na Limundu (i Kupindu).

Eh, da, i nadam se da sličan predlog ne postoji, nisam bila preterano vredna u pretrazi Wink
(05.12.2014 14:24)moonster Piše: [ -> ]U razgovoru sa više kupaca sam došla do zaključka da dosta njih prati predmete određenih prodavaca. To i sama radim, ali pomoću tabele koju sam sama napravila. Jednom nedeljno ručno proveravam da li prodavci za čije predmete sam generalno zainteresovana imaju neke nove aukcije. Ostali Limundovci rade istu stvar - neki zapisuju, neki pamte jedan od njihovih predmeta u Listi želja, neki pamte.

Da li bi bilo moguće napraviti opciju Dodaj prodavca na listu omiljenih tj. neku vrstu liste želja gde bi umesto aukcija bivali "zapamćeni" prodavci? Tako bi praćenje određenih prodavaca bilo lakše, što bi se sigurno i pozitivno odrazilo na promet na Limundu (i Kupindu).

Eh, da, i nadam se da sličan predlog ne postoji, nisam bila preterano vredna u pretrazi Wink

Smile ima tog predloga, mislim u temi predlozi ili vec nekoj, ali svakako podrzavam Bravo
(05.12.2014 14:30)Vesic1 Piše: [ -> ]http://cafe.limundo.com/thread-46.html
Plazimir 2

:rolf: :rolf: :rolf:

BitterLemon

[Slika: theforeigner.jpg]
(05.12.2014 14:30)Vesic1 Piše: [ -> ]http://cafe.limundo.com/thread-46.html
Plazimir 2
ziveli