Limundo Cafe

Puna Verzija: Postavljanje linka ka Vasim predmetima na Kupindu/Limundu sa Limundo kafea (slike)
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Poz, kafedzije! Svaki clan Limundo kafea moze da postavi link ka svom profilu na Limundu/Kupindu sa stranice Limundo kafea .Pozeljno je ako zelite da se vide Vase licitacije ili predmeti koje prodajete, direktno sa ovog sajta. E sad...to zavisi od samog clana.

1.Kliknete na opciju "Moj nalog"

[Slika: nova-tema-u-ideje-i-pred.png]

2. Na sledecoj stranici pronadjete opciju "profil" i kliknete na nju:

[Slika: o-meni-2014-12-05-18-11-.png]

3. Na sledecoj stranici u kolonu "Vas sajt:"  ubacite link ka Vasem profilu na Kupindu ili Limundu, (moze samo 1 link).

[Slika: limundo-cafe-profil-2014.png]

4. Idite na dno stranice i kliknite na "izmeni profil" da biste sacuvali promene

[Slika: limundo-cafe-profil-2014.png]

*U Vasim postovima na Limundo kafeu ce se pojaviti jos jedna ikonica u donjem levom uglu "Poseti stranicu clana" Klikom na ikonicu idete na Kupindo/Limundo profil clana. Ovo je prva mogucnost.

[Slika: predlozi-i-ideje-za-limu.png]

*Druga mogucnost pregleda: Kliknete na ime clana koji je postavio ovu opciju

[Slika: predlozi-i-ideje-za-limu.png]

*Pri dnu sledece stranice videce se link ka Vasim Limundo/Kupindo predmetima.

[Slika: limundo-cafe-profil-od-g.png]
Obzirom da sam istrosio sve Lajkove za danas ... evo da na ovaj nacin, pozdravim trud za koristan tutorijal  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo
(05.12.2014 19:54)sasacv68 Piše: [ -> ]Obzirom da sam istrosio sve Lajkove za danas ... evo da na ovaj nacin, pozdravim trud za koristan tutorijal  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo

Hvala, druze!
Nema na cemu!

Ja bih dodao i trecu (i cetvrtu) mogucnost, ako se ne ljutite ...

a to je dodavanjem linkova ka predmetima Limundovca u potpis - koji će se automatski prikazivati pri dnu vaših komentara.

Dakle, mozete postaviti jedan link za stranicu kako je to objasnio kolega Guti1 (ka profilu na limundu ili kupindu) i npr. jos dva linka koji vode direktno ka vasim aukcijama na Limundu, odnosno ka vasim predmetima na Kupindu, kako sam ja to odradio, dole, u svom potpisu.
Da, upravo sam to malo pre gledao. Mislim da je Vasa varijanta jednostavnija i uocljivija. Odlican predlog kao dopuna ove teme! ziveli
Evo... ja sam malo "boldovao" da bi se lakse videlo.
Svaka cast kolege Bravo

Ja bih imao sam jedno pitanje.
Ja sam postavio obe opcije, ali me zanima kako da meni pise kao Vama ovo ''sasacv68 na Kupindu'' ?

Posto meni stoje samo linkovi, a nekako mi lepse ovo kao Vama Smile
Ideje samo pljuste ... kreativnost na delu ... e sad ste i dobili +1 Like (ne znam kako, al ponovo dobih mogucnost da dodelim ugled)

(05.12.2014 23:48)Vesic1 Piše: [ -> ]Svaka cast kolege  Bravo

Ja sam postavio obe opcije, ali me zanima kako da meni pise kao Vama ovo ''sasacv68 na Kupindu'' ?

Posto meni stoje samo linkovi, a nekako mi lepse ovo kao Vama  Smile

Daj po jedan Like, pa ce Guti1 da napravi tutorijal LOL
(05.12.2014 23:50)sasacv68 Piše: [ -> ]Ideje samo pljuste ... kreativnost na delu ... e sad ste i dobili +1 Like (ne znam kako, al ponovo dobih mogucnost da dodelim ugled) Klanjam se

(05.12.2014 23:48)Vesic1 Piše: [ -> ]Svaka cast kolege  Bravo Thumbs up

Posto meni stoje samo linkovi, a nekako mi lepse ovo kao Vama  Smile

Daj po jedan Like, pa ce Guti1 da napravi tutorijal  LOL

Postavicu mini tutorijal u okviru ove teme, ali tek sutra. Dovoljno je za veceras. Sleepy
Dogovoreno, hvala! Smile

Lajkovi su dodeljeni Smile
Dopuna tutorijala (ideja potekla od kolege sasacv86)

Ukoliko zelite da se link ka Vasim predmetima na Limundu/Kupindu vide u polju potpis (slika ispod), pratite dalje instrukcije.

[Slika: postavljanje-linka-ka-va.png]

1. Idete na opcije "potpis" i kliknete na nju

[Slika: odgovori-u-postavljanje-.png]

2. Prvo kopirajte link sa Vaseg Limundo/Kupindo profila
* zatim u koloni potpis upisite Vase ime ( ime + na Kupindu/Limundu, po zelji)

[Slika: limundo-cafe-potpis-2014.png]

3. Oznacite (osencite) tekst, a zatim kliknete na ikonicu "ubaci link"

4. U kolonu "unesi link", ubacite link sa Vaseg profila koji ste prethodno kopirali
*kliknite OK

* a zatim i u sledecoj koloni "unesi prikazani tekst" kliknete OK

5. Ukoliko zelite da link bude u boji, u koloni potpis pronadjite i oznacite (Vase ime + na Limundu/Kupindu)
* a zatim kliknite na ikonicu "boja fonta" i iz palete boja izaberite koja Vam odgovara

*na kraju obavezno kliknite na "promeni potpis"

Inace, originalna boja fonta Kupinda je #4E0E7C, a Limunda #ABC100 i mozete je rucno ubaciti u kolonu potpis.
Bravo Guti1
Hvala Vam puno, super je tutorijal! Bravo

Meni je inace kolega sasacv68 vec objasnio Smile
(07.12.2014 19:56)Vesic1 Piše: [ -> ]Hvala Vam puno, super je tutorijal!  Bravo

Meni je inace kolega sasacv68 vec objasnio  Smile

ziveli Zaboravih da objasnim kako da "bolduju" tekst, a mozda je za sad i ovo dovoljno. Poz, drustvo!
Ja bih samo da malo osvežim ovu temu da ju vide i noviji članovi kafea koji možda ne znaju za ovaj "običaj". Da se ne vijamo ručno po Limundu nego lepo link - pa da znamo s kim imamo posla, a može da bude i reklama.