Limundo Cafe

Puna Verzija: Potreban radnik za rad na limundu
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Postovanje svima,

Zeleo bih da uposlim jednu ozbiljnu osobu za rad na limundu (postavljanje predmeta pomocu Limundo Listera, odlazak u postu, banku, rad od kuce, itd.). Da li mozete da me posavetujete gde je najbolje da postavim oglas za posao? Hvala i pozdrav!

------------ Dodato: 19.11.2014. 19:50 -----------------------

Ponuda više ne važi. Zaključana je tema.
Administrator Gevara
Pozdrav.
Ja sam zainteresovan za Vaš oglas. Ako hoćete možete me kontaktirati na mail *****@gmail.com.
Hvala unapred
Zainteresovan sam , dugogodisnji sam clan Limunda . Mail ********@yahoo.com
i ja sam zainteresovana,trenutno sam drugi mesec trudnoce i stalno sam kuci,imam vremena na pretek,moj mail je ********@gmail.com
Možete uspostaviti kontakt putem direktnih poruka na Limundu i dogovoriti se sve što treba Smile. Ulogovani ste sa korisničkim imenima - dalje znate i sami Smile
Pozdrav svima! Pošto je trenutno pravilima Cafe-a zabranjeno da se ostavljaju kontakt podaci, predlažem vam da se dogovarate sa članom panini preko Limundo poruka. Evo link ka njegovom nalogu: http://www.limundo.com/Clan/panini
pa samo kliknite na Pitanje za člana. Zato smo malo korigovali vaše poruke Smile

@panini - Odlična inicijativa! Možete više o samom poslu da pišete ovde.
Zdravo, svima sam odgovorio preko limundo poruke, potvrdite mi da ste zainteresovani i naci cemo efikasniji nacin za komuniciranje.
Pozdrav,
Vlada

Naravno, postavicu aukciju na kupindu od 5 dinara i onda cemo razmeniti telefone i mejlove, sve shodno pravilima.
Malo ste nam otezali ali nema veze....

Sto se posla tice, imam trenutno ogromnu kolekciju slicica i zelja mi je da uposlim ljude (maksimum dvoje) koji su zainteresovani za rad na Limundu i to u periodu od godinu dana (za pocetak).
Ono sto je jako bitno je da potencijalni kandidati budu spremni da koriste Limundo Lister (nije vazno ako vec nisu koristili Limundo Lister, nije tesko nauciti - ako postoji zelja) i Excel (Open Office ili Microsoft, svejedno). Moguce je naravno raditi od kuce, veci deo posla. Odlazak do poste, banke i licno vidjanje sa ljudima (radi licnog preuzimanja) bi bio jedini posao, da kazemo - van kuce.
Ovaj posao je prilicno lagan, iskren da budem ponekad i dosadan (pogotovo deo sa Limundo Listerom).
Toliko od mene za sada...
Pozdrav,
Vlada Panini
ja sam zainteresovana za rad. pozdrav
Pozdrav,

zainteresovan sam za posao. Moj email je *********@gmail.com.