Limundo Cafe

Puna Verzija: Molba Limundo timu
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Limundo, pozdrav Smile

Ja sam veoma aktivan prodavac na vasem sajtu, i nekad se desi da ne stignem da uplatim Limundo racun, i Limundo tim mi izadje u susret i daju mi dozvoljeni minus tacno taj i taj dan, i ja naravno odma sutra nadoknadim tako sto uplatim na svoj Limundo racun.

veceras konkretno, sam zaboravio da uplatim a imam da stavim mnostvo aukcija, pogotovo zato sto ce se zavrsavati 28 uvece, sto mi je jako bitno da postavim. A ko za inat, veceras nema nikog iz LT-a da mi izadje u susret, doduse poruka je poslata u 6 popodne, ali to je bilo dovoljno vremena ranije da "dodjem na red". a evo vec je pola 9 ...

Pa bih zamolio LT ako slucajno nabasaju na ovu temu, pre nego na moju poruku, da mi izadjete u susret i da mi odobrite minus koji sam trazio, kako bih postavio aukcije, usled specificne novogodisnje situacije. Nick na Limundo isti kao i na Cafe-u.

Hvala u napred, pozdrav od Igoritza-e
Igoritza, pozdrav Smile Tu je Limundo tim, odgovorili smo vam na poruku. Izvinite, bićemo brži narednih dana.
Pošto je želja ispunjena,
tema će biti zatvorena Smile