Limundo Cafe

Puna Verzija: Budi Deda Mraz (cele godine)
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Znam da su svi velikodušni za Novu godinu ali da li postoji mogućnost i interesovanje da se bude Deda Mraz cele godine? Da se odabere neka socijalna ustanova kao npr. sirotište u Zvečanskoj ili neka osnovna škola u nekoj zabiti koja jedva egzistira ili tako nešto slično, a da akcija traje cele godine. Pa neka se skupi samo za jedan dobar kompjuter nekoga će mo usrećiti.

Moj predlog bi bio da sve takve aukcije idu od 10 dinara a uplata isključivo preko Limudo-keša. Kupac dobija robu lićno ili pouzećem a Limundo uplaćuje na izabrani žiro račun.

Jedna verzija bi bila da se uplati novac a druga da se od tih para kupe pokloni i da ih par predstavnika limunda lično uruče.

Vaše mišljenje?
(25.12.2014 11:13)999 Piše: [ -> ]Znam da su svi velikodušni za Novu godinu ali da li postoji mogućnost i interesovanje da se bude Deda Mraz cele godine? Da se odabere neka socijalna ustanova kao npr. sirotište u Zvečanskoj ili neka osnovna škola u nekoj zabiti koja jedva egzistira ili tako nešto slično, a da akcija traje cele godine. Pa neka se skupi samo za jedan dobar kompjuter nekoga će mo usrećiti.

Moj predlog bi bio da sve takve aukcije idu od 10 dinara a uplata isključivo preko Limudo-keša. Kupac dobija robu lićno ili pouzećem a Limundo uplaćuje na izabrani žiro račun.

Jedna verzija bi bila da se uplati novac a druga da se od tih para kupe pokloni i da ih par predstavnika limunda lično uruče.

Vaše mišljenje?

ja sam vec otvorila slicnu temu, ali nije kod mene bilo interesovanja Tuzan
Najveća pomoć ovom narodu bi bila kada bi ovi sa državnih jasli prestali da kradu sa svojim drugarima tajkunima.
To je armija skakavaca što aktivnih što u metastazi i vegetiraju dok ne dodje njihovih 5 minuta
Što je najgore neki sebe vide poslodavcima iako ne žele da priznaju da im je poslovni status i kodeks - jajara.
Referentne ustanove na koje se pozivate sigurno kriju mračnu finansijsku istinu koju niti bi zaposleni voleli da iznose niti bi vi voleli da čujete.

Novinski naslovi se frljaju milijardama nečega a većina Srbije se tretira kao nevažeća i nepoželjna.
Biti parazit po Beogradu to je sad trendi.
Realno.