Limundo Cafe

Puna Verzija: verovali ili ne
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3 4 5
verovali ili ne ja sam jednom slao paket u zatvor clan koji je kupio predmet je bio u zatvoru na robiji...
Sta je pazario  - turpiju? :rolf:
(25.12.2014 23:35)sasacv68 Piše: [ -> ]Sta je pazario  - turpiju?  :rolf:

Bravo LOL :rolf:
evo ga

http://www.limundo.com/Clan/ljupce75
neke diskove za komp

:rolf: :rolf: :rolf:
(25.12.2014 23:41)LiMuBaj Piše: [ -> ]evo ga

http://www.limundo.com/Clan/ljupce75
neke diskove za komp

:rolf:  :rolf:  :rolf:

Kog sadrzaja su bili diskovi? LOL
lot 25 diskova iz pc casopisa LOL LOL LOL

pogledajte zasto je dobio negativnu zbog velikog pakovanja ,takodje i zadnje 2 ocene
(25.12.2014 23:43)LiMuBaj Piše: [ -> ]lot 25 diskova iz pc casopisa LOL  LOL  LOL

da nije medju njima bila i serija Prison Break  LOL

Mogao si u paket da mu ubacis i karticu iz Monopola:

[Slika: get-out-of-jail-card.jpg]
(25.12.2014 23:35)sasacv68 Piše: [ -> ]Sta je pazario  - turpiju?  :rolf:

LiMUBaj - saucesnik u bekstvu. :rolf: Rukovanje
pa u novinama naslov PREKO LIMUNDA POBEGAO IZ ZATVORA
Smile Nije lose za naslovnicu.
Prodala ja nešto na Kupindu i dobijem podatke žene koja je kupila, a ona me lepo zamoli da pošaljem na Ta i Ta , adresa Limundo d.o.o Milentija Popovića itd...jer radi do 5 pa nema ko da preuzme pošiljku.

Čitam i ne verujem...
Reko, al mene neko ovde za*e....a i nazovem Limundo. Ugl. napravih frku, oni normalno potraže Tu i Tu i potvrde kupovinu. Ceo dan su me komentarisali i smejali se.

Izvinjavam se dotičnoj ako se prepoznala Smile
Verovali ili ne, ja sam prodala predmet za koji sam navela da je ispravan, a kupac se zalio da je poluispravno, odnosno bila su dva predmeta u paketu, jedan je radio drugi ne. Mislila sam da me vara, jer su obe stvari kod mene bile ispravne, ali sam prihvatila reklamaciju, i dogovorili smo se da mu vratim pola novca a on da zadrzi predmete.
Nakon 6 meseci kupac me kontaktira da mi ponovo plati, jer je drugi predmet proradio hahaha. Verovali ili ne...
(26.12.2014 00:02)elajza Piše: [ -> ]Prodala ja nešto na Kupindu i dobijem podatke žene koja je kupila, a ona me lepo zamoli da pošaljem na Ta i Ta , adresa Limundo d.o.o Milentija Popovića itd...jer radi do 5 pa nema ko da preuzme pošiljku.

Čitam i ne verujem...
Reko, al mene neko ovde za*e....a i nazovem Limundo. Ugl. napravih frku, oni normalno potraže Tu i Tu i potvrde kupovinu. Ceo dan su me komentarisali i smejali se.

Izvinjavam se dotičnoj ako se prepoznala Smile

verovali ili ne i ja sam jednom imao adresu od Limunda za slanje jel kupio neko nesto od mene LT neke zenske cipele ? isto je pisalo .jer radi do 5 pa nema ko da preuzme pošiljku.

jedino mislim da nije pisalo Limundo doo
Nisam baš sigurna da je u redu da neko ko radi na Limundu, učestvije u kupovini. Barem ne dok je radno vreme. Opravdano bi se moglo posumnjati da je bio u prednosti da prvi vidi neki predmet na Kupindu i da ga kupi momentalno, čim je postavljen. Da ne govorim o sumnjama koje takve aktivnosti mogu da izazovu na Limundo aukcijama.
pa ja sam ranije citao da se clanovi LT takmice ko ce imati vise pozitivnih ocena
Stranica: 1 2 3 4 5