Limundo Cafe

Puna Verzija: "Limundo" Nagradna Igra
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
E ovako, posto sam procitao sve ove ideje i predloge i video da vec ima slicna tema mojoj hteo sam i ja nesto predloziti u vezi nagradne igre...neki su i pisali da se treba izbaciti provizija za pocetak aukcije, ali ipak i limundo tim mora ziveti od neceg tako da razumem sve to i tako da mi ne smeta to jer na neki nacin Limundo sajt tako opstaje i pomaze svima nama u prodaji i kupovini.

Sto se igre tice verujem da je svima poznata a zove se "najmanji jedinstveni broj" a evo i mog objasnjenja kako sam ja to zamislio:

Svakom clanu i poruci na limundu stigne poruka nagradne igre sa 2 kvadratica u kojima treba upisati broj koji clan misli da je najmanji i jedinstveni, kada upise brojeve i odgovori na poruku zatim da mu stigne obavestenje da li je najmanji jedinsveni ili je broj vec bio napisan. Na primer jednom nedeljno da ima pobednik tako da bi od prilike bilo 4 nagrade mesecno.. Clan koji je napisao najmanji jedinstveni broj dobija 1000 dinara, ili 500 (tj koliko je limundo tim u mogucnosti da doprinese clanovima) e sad, da nagradu nebi slali na adresu clana mogla bi da postoji opcija "Racun Nagradne igre" I sa tog racuna bi mogli prodavci da pokrecu svoje aukcije, a kupci da kupe nesto na limundu u onom iznosu koji imaju na tom racunu. Cak i nikom ne bi smetalo da i sa tog racuna naplatite neku proviziju kako bi se i limundo tim uklopio u racunicu.
Nadam se da ste me razumeli tokom ovog teksta, i garantujem da bi i kupci i prodavci cak i oni koji ne ulaze stalno na limundo bili aktivniji i nadali se necemu. Budimo iskreni svaki dobitak pa cak i najmanji je dobar i svakom bi donelo malo srece! Eto toliko razmislite o mom predlogu a mozete i izmenjati onako kako vi mislite da je bolje. Samo bih voleo da dobijem odgovor da li ima nade ka mom predlogu ili ne. Hvala i pozdrav za ceo limundo tim i clanove limunda!