Limundo Cafe

Puna Verzija: limundo za android
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
moj predlog bi bio da napravite android aplikaciju za limundo a ne da ima samo za kupindo bilo bi korisno i za nas koji koristimo android telefone da imamo takvu aplikaciju za limundo
Bilo bi korisno, i ja kazem.
podryavam
Obavezno limundo za android, s time da se mogu i postavljati predmeti na prodaju... Ideja i predlog odlični, podržavam je...
Prepraviti i kupindo da se može postavljati...
Dosta slikaju sa telefonom, i time se skrati vreme prebacivanja slika u komp, već uđemo u aplikacije i postavljamo odma aukcije...
Prvo ćemo pustiti API za Limundu, pa na osnovu njega raditi mobilnu aplikaciju.ž
Sasvim je moguće da ćemo raditi redizajn stranice predmeta na Limundu tako da mogu da budu potpuno funkcionalni kada se posmatraju sa bilo kog uređaja.
(17.03.2015 14:45)neponovljiva Piše: [ -> ]Prvo ćemo pustiti API za Limundu, pa na osnovu njega raditi mobilnu aplikaciju.ž
Sasvim je moguće da ćemo raditi redizajn stranice predmeta na Limundu tako da mogu da budu potpuno funkcionalni kada se posmatraju sa bilo kog uređaja.

Ni to nije loše redizajn da ima prikaz za mobilne, trenutni prikaz je isti kao za računare...
Ja sam isti predlog predlozio pre jedno mesec dana i nista od toga.Podrzavam predlog!!Koristilo bi mnogima Smile
Aplikacije koje su iste kao njihovi matični sajtovi su po meni totalni promašaj jer kakve su takve su zauzimaju brsptrebni prostor na telefonu ili katrici (ko zna da premesti) a iz browsera to jest pretraživača se isto učitava a ne zauzima prostor i plus što Android drži u memoriji otvorenu aplikaciju, ako znate o čemu pišem.
Kupindo,
Zumzi
Krstarica
itd, itd.