Limundo Cafe

Puna Verzija: TOP PRODAVAC !!!
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2
Jednom sam proglašen za top prodavca na LIMUNDU,sećam se da sam tog meseca prodao preko 600 predmeta i da sam se baš namučio da sve naplatim,spakujem i pošaljem u roku,tako da mi je ova titula jako draga,pa me zanima da li imate više poverenja kada kupujete od TOP PRODAVCA i koliko bi vama ta titula značila ?!
Najbitnije je kakve ocene ima prodavac , kvalitet predmeta i prictupacna cena

A sto se tice titule Top Prodavca to je dodatno i to sigurno znaci kupcima

Pozdrav
Ja, najiskrenije, ocene i ne gledam mnogo.. Tražim na Limundu ono što mi treba, licitiram i do sada nisam imala problem da nisam dobila ono što sam kupila.. tako i na Kupindu.

Ali svaka čast za titulu i svaka čast za toliki broj uspešno realizovanih prodaja Klanjam se
TOP prodavac zvanje, daje određene garancije da će se transakcija obaviti bez problema.
Ocene su možda još veći garant da sa kupcem/prodavcem nećete imati problema (ako je u procentima 100%).
Lično, puno držim do svog profila i nastojaću da nikada ne dobijem negativnu ocenu (dobijao sam ih u dva navrata, ali samo kao "osvetu" za negativne koje sam ja dao, naravno, obaveštavao sam LT, moje negativne su obrisane a "na drugoj strani" usledila je suspenzija naloga.

BitterLemon

[Slika: theforeigner.jpg]
A kako se postaje top kupacSmile
(06.02.2015 20:35)dealla Piše: [ -> ]A kako se postaje top kupacSmile

Kupiš top !
Kupiš top i postaneš...
TOP kupac.

[Slika: 250px-cannonpic.jpg]
Kupi mi maaaaajko TOP....LOL

Hvala kolegama@blistok i @Guti1 na savetima

Možda i probamWink
@dealla A TOP KUPAČICA ??
nemam vise poverenja u top prodavca, niti se lozim na titule
(06.02.2015 21:31)pezzys Piše: [ -> ]@dealla A TOP KUPAČICA ??

Misliš toples LOL .Ja se uvek kupam u toplesu Bravo

A ti??? Smile
Mislio sam na TOP KUPOVAČICA Pravi se lud

BitterLemon

[Slika: theforeigner.jpg]
Stranica: 1 2