Limundo Cafe

Puna Verzija: uvedite sms podsetnik za aukcije
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
uvedite sms podsetnik za aukcije
pa bilo je ,pa malo korisceno ,pa ukinuto

savet

na vecini novijh telefona imate razno razne podsetnike pa navijete alarm i reseno a jos i besplatno...
ma znas kako ja navijem sat tako sto te poklopim u zadnjoj sekundi a da je zadnjih deset sekundi gubis na sistem poklapanje i onda se cude ljudi vodio sam sa 2000 izgubio u zadnjoj sekundi kako e pa tako ja ulecem sa 5000 i gubis jer ja nisam ziheras ne idem na sigurno.a podsetnik sam koristio da ne bih navijao na mobilnom sat tako da vam ni stoperice ne pomazu u mom slucaju.
Licitirajte brate na vreme!
milion aukcija sam propustio zato sto nema podsetnika sms lakse sa sms podsetnikom uvedite obavezno
SMS podsetnik je bio na sajtu ali je ukinut. Malo Limundovaca ga je koristilo, a bilo je dosta problema na koje nismo mogli da utičemo. Konkretan problem je bilo kašnjenje poruka, što je bilo do mobilnih operatera. I onda bi došlo do problema što je propuštena aukcija (a naplaćivao se podsetnik sa Limundo računa) gde i posle refundacije provizije, Limundovac bi bio vrlo nezadovoljan, jer mu ništa ne znači refundacija 4 dinara kad nije uspeo da licitira na aukciji.

Imamo neke ideje o drugim vidovima podsetnika, ali to je još u razmatranju. Do tada je najbolje upravo ovako kako je LiMuBaj naveo - stavite podsetnik na telefon.
namestis na mobilnom da te podseti kao što je LiMuBaj napisao i rešeno
Postoji li mogućnost da se uvede podsetnik za one koji „prate“ aukciju?
Postavim aukciju, već tokom prvog dana ih njih 10 „prati“, 7 dana kasnije ni jedna ponuda. Onda mi se javi čovek na pp i kaže kako je „zaboravio da licitira“. I onda ponovo postavim aukciju, opciju kupi odmah i završim posao. A mnogo puta se desilo da ne završim ništa. Dakle, moj predlog je da se uvede nekakav podsetnik tim ljudima koji prate aukcije na Limundu.

Pozdrav,
Marija.B
Odgovor 2 posta iznad od strane admina Alduin:
SMS podsetnik je bio na sajtu ali je ukinut. Malo Limundovaca ga je koristilo, a bilo je dosta problema na koje nismo mogli da utičemo. Konkretan problem je bilo kašnjenje poruka, što je bilo do mobilnih operatera. I onda bi došlo do problema što je propuštena aukcija (a naplaćivao se podsetnik sa Limundo računa) gde i posle refundacije provizije, Limundovac bi bio vrlo nezadovoljan, jer mu ništa ne znači refundacija 4 dinara kad nije uspeo da licitira na aukciji.

Imamo neke ideje o drugim vidovima podsetnika, ali to je još u razmatranju. Do tada je najbolje upravo ovako kako je LiMuBaj naveo - stavite podsetnik na telefon.
(30.07.2015 15:57)goran2485 Piše: [ -> ]Odgovor 2 posta iznad od strane admina Alduin:

Hvala na želji da budete brzi ali ste nekako ispustili smisao mog pitanja. Iščitala sam sve prethodne postove pre nego sam postavila svoj. Moj predlog je IKAKAV podsetnik. Ne obavezno SMS. Tek tema je započeta, a moje pitanje vrlo srodno. Ako smatrate odvojite ga kao zasebnu temu pa da se pozabavimo istom. Hvala.
Nema na cemu. Samo sam procitao naslov teme