Limundo Cafe

Puna Verzija: bonus kredit
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Bilo bi dobro nagraditi prodavce koji ovde prodaju dosta stvari tako sto cete npr ko uplati 5000 dinara kredita dati gratis 500 a ko uplati 10000 odjednom gratis 1500 dinara, prodavcima koji placaju veliki iznos provizija tako nesto znaci a vas ne bi mnogo kostalo.
Takodje mogli bi razmotriti smanjenje provizije od kad su uvedene reklame, kako bi bila veca ponuda po nizim cenana i svima bi bilo bolje. Ali provozije trebaju ostati da se ne bi zatrpali raznim glupostima.

Pozdrav

Joca
(20.02.2015 19:42)joca92po Piše: [ -> ]Bilo bi dobro nagraditi prodavce koji ovde prodaju dosta stvari tako sto cete npr ko uplati 5000 dinara kredita dati gratis 500 a ko uplati 10000 odjednom gratis 1500 dinara, prodavcima koji placaju veliki iznos provizija tako nesto znaci a vas ne bi mnogo kostalo.
Takodje mogli bi razmotriti smanjenje provizije od kad su uvedene reklame, kako bi bila veca ponuda po nizim cenana i svima bi bilo bolje. Ali provozije trebaju ostati da se ne bi zatrpali raznim glupostima.

Pozdrav

Joca

Nesto slicno ima na konkurentskom sajtu KP,uplatis 300 dobijes 375 cini mi se,i dalje sto je iznos veeci veci je i bonus,ili to ili :

Trebalo bi menjati provizije Smile
Posto ste nedavno uveli i reklame,a nedavno smo bili svedoci da se samo jedan baner na naslovnoj strani za 7 dana ako se nevaram prikazivanja prodao na aukciji za 8500 din,dovoljan podatak da se na reklamama lepo zaradjuje.
Stoga bi GAZDE limunda,ili kulturno da kazem za braću Smile vlasnici,trebalo da razmisle ne o ukudanju provizija ili naplate pokretanja aukcija,svaka firma radi da zaradi,ali da sam ja vlasnik(dace Bog jednog dana Smile ) smanjio bi te cene makar malo simbolicno,ne nesto extremno zato i kazem simbolicno,cisto da pokazete limundo clanovima i limundo gradu kako ga zovete da niste bas toliko alavi kako to neki ovde navode i da bar malo mislite i na clanove.5 do 10% ni limundu ni prodavcima neznaci nista,ali bi daleko lep gest bio

...MISLITE O TOME....
Voleo bih i ja da su provizije niža ali od toga nema ništa.
U Limundo/Kupindo je pre nekoliko godina ušao neki investicioni fond iz zapadne Evrope sa keš infuzijom koja je finansirala mnoge promene i rast kompanije. Oni nisu došli kao humanitarci već gledajući potencijal da zarade pare. Braća su sada verovatno više CEO tj prevedeno na naš jezik direktori (mada vlasnička struktura nije objavljena u ovom intervjuu koji lako možete naći na netu o nastanku i razvitku L/k u Srbiji).
Moja pretpostavka je da ako išta provizije će ići na gore u budućnosti. Na Ebay-u u SAD 2001-2god provizije za prodaju su bile 3-4% a sada su 9-11%. Da li je realno za ono što nude morate sami da procenite za sopstveni poslovni plan i formulu a i isto važi i za L/K platformu.
(23.02.2015 21:47)ljube79 Piše: [ -> ]
(20.02.2015 19:42)joca92po Piše: [ -> ]Bilo bi dobro nagraditi prodavce koji ovde prodaju dosta stvari tako sto cete npr ko uplati 5000 dinara kredita dati gratis 500 a ko uplati 10000 odjednom gratis 1500 dinara, prodavcima koji placaju veliki iznos provizija tako nesto znaci a vas ne bi mnogo kostalo.

Pozdrav

Joca

Nesto slicno ima na konkurentskom sajtu KP,uplatis 300 dobijes 375 cini mi se,i dalje sto je iznos veeci veci je i bonus,ili to ili :

Trebalo bi menjati provizije Smile
Posto ste nedavno uveli i reklame,a nedavno smo bili svedoci da se samo jedan baner  na naslovnoj strani za 7 dana ako se nevaram prikazivanja prodao na aukciji za 8500 din,dovoljan podatak da se na reklamama lepo zaradjuje.
Stoga bi GAZDE limunda,ili kulturno da kazem za braću Smile vlasnici,trebalo da razmisle ne o ukudanju provizija ili naplate pokretanja aukcija,svaka firma radi da zaradi,ali da sam ja vlasnik(dace Bog jednog dana Smile )  smanjio bi te cene makar malo simbolicno,ne nesto extremno zato i kazem simbolicno,cisto da pokazete limundo clanovima i limundo gradu kako ga zovete da niste bas toliko alavi kako to neki ovde navode i da bar malo mislite i na clanove.5 do 10% ni limundu ni prodavcima neznaci nista,ali bi daleko lep gest bio

...MISLITE O TOME....

Važno je uspastovati ravnotežu između kvaliteta usluge, onoga što pružamo i cene. KP i mi imamo potpuno drugačiji poslovni model. Oglašavanje je uvedeno tako da ne odvodi realne kupce, već da monetizuje one koji "švrljaju" u potrazi za informacijama a ne kupuju. Po podacima Googlea - navike ljudi koje pretražuju Internet se menjaju i oni sve više idu u smeru korišćenja platvormi za elektronsku trgovinu za pronalaženje informacija o predmetima - jer im imaju mnogo više od samih pretraživača.
Pored toga - cilj oglašavanja jeste dodatna zarada - upravo kako ne bi morali da povećamo provizije a održimo postojećo kvalitet usluge.

BitterLemon

Док год запошљавате толико људи и дајете им пристојну плату мени не смета провизија за покретање аукција. Једино бих на Купинду укинуо онај харачки проценат у категоријама "Остало". Друго је мање-више реално. Нисам за варијанту бесплатног постављања ако ће ми три пута дневно "пуцати" Лимундо, или ако успори баш онда када треба да се укуца понуда.
Са друге стране ако решите да уведете бесплатну провизију требаће вам скупљи сервери па онда може да се деси да се штеди на радној снази, тако опет ми будемо грбави.
Оставио бих овако, само бих вам предложио да запослите још једног радника, пошаљете допис МУП-у да сте вољни да дајете плату једном званичном лицу које би се бавило сајбер криминалом.