Limundo Cafe

Puna Verzija: Vidljivost clana na Limundu njegovim logovanjem na Kupindu i obrnuto
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Predlazem da se uvede vidljivost clana na Limundu njegovim logovanjem na Kupindu i obrnuto.
Desavalo mi se da se clan nakon zavrsene aukcije na Limundu nije logovao, a da sam potom mislila da je sprecen ili nedaj boze da mu se nesto desilo i odlagala sam davanje negativne ocene upravo zbog navedenih razloga.
Potom sam videla da je posle izvesnog vremena ocenjen od clana sa Kupinda i da je i on tog clana ocenio i shvatila da je on bio aktivan na Kupindu sve vreme i da je ziv i zdrav, a ja ga jos sazaljevala, a na Limundu se njegova aktivnost nije videla.
Da bi ovaj predlog zaziveo potrebno je napraviti male korekcije na sajtu, a to je da kada poruka stigne na Limundu to bude uocljivije na Kupindu i obrnuto, sobzirom da se sada nalazi u zagradi i nije bas uocljiva pa da im to ne bude izgovor kako nisu videli.
Smatram da je potrebno da pored ,, Moj Limundo,, koji se nalazi na vrhu i gde crvena boja signalizira novu poruku i totalno je uocljiva, treba isto tako staviti i ,, Moj Kupindo,, koji ce jasno signalizirati da ima nova poruka i da clan nece moci da se izvlaci kako nije video poruku.
Samim tim sto bi nove poruke bile uocljive treba objediniti logovanje i prikazati bez obzira preko kog od ova dva sajta se logovao. Tada bi nam bilo jasno da li clan zeli saradnju ili ne.