Limundo Cafe

Puna Verzija: Pracenje Korisnika
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Hteo bih da predlozim pracenje clanova. Dakle kad neki clan koji ima neke dobre predmete, ili smo vec saradjivali sa njima, i ukoliko izbace nesto novo, da nam jednostavno stigne obavestenje. Jer i sam sam par puta pokusavao da se setim kako ide korisnicko ime clana. A to pracenje bi to olaksalo. Barem meni Smile
Pratim svoje omiljene prodavce na dva nacina: 1 Poruke o kupovinama ne brisem iz e-maila vec prebacim u folder "limundo" (one sadrze i linkove ka prodavcima) i 2. kopiram link "svi predmeti..." u poseban "dezurni" file koji mi je pri ruci, na desktopu.
Zar to nije jednostavnije? Jes' da ne prodajem, ali ne bih volela da me neko prati ni po Limundu, UBR Smile
Nije losa ideja, ali nikako nije jednostavnije. Pri tom kad kazemo praćenje, zna se na sta se misli. Niko nikoga neće uhoditi. Mene ne zanima sta je neko kupio, samo dal ima nesto novo na ponudi. Zene, zasto jednostavno kad moze komplikovano Smile
(02.03.2015 19:05)yanke Piše: [ -> ]...
Zene,  zasto jednostavno kad moze komplikovano Smile

Thumbs up LOL Cool Komplikovano mi je pravo ime Smile
(02.03.2015 03:47)yanke Piše: [ -> ]Hteo bih da predlozim pracenje clanova. Dakle kad neki clan koji ima neke dobre predmete, ili smo vec saradjivali sa njima, i ukoliko izbace nesto novo, da nam jednostavno stigne obavestenje. Jer i sam sam par puta pokusavao da se setim kako ide korisnicko ime clana. A to pracenje bi to olaksalo. Barem meni Smile

I zamisli kupac stavi 300 značaka i ti dobiješ 300 poruka i 300 imejlova.  LOL  Šalamala, naravno, ali evo - možeš dodeliti jedan folder u "bookmarks" prodavcima koje želiš da pratiš, tu staviš njihove strane "sve aukcije člana" i staviš podsetnik u telefon da 2 ili tri puta nedeljno pregledaš da li imaju nešto novo.  Smile
Dok se ne osmisli i ne aktivira neki sistem na samom Limundu.
sistem postoji:
RSS
ako prodavac ima stvarno dobre predmete llogično mi je da ću kopirati link na sigurno mesto