Limundo Cafe

Puna Verzija: prodaja
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
primetio sam da se jedan predmet prodaje po vise puta neznam,sta se desava zasto odustaju kupci
1. odustaju jer nisu ozbiljni
2. namerno zezaju
3. neznaju da kucaju na tastaturi
4. prodavac ima vise istih predmeta
5. dupli nalog prodavca ili vestacko nudjenje
6. predmet vracen pa se ponovo prodaje

to su otprilike moguci odgovori na vase pitanje zasto se nesto prodaje vise puta
hvala vam puno hteo sam da kupim neki tel pa vidim da su odustali pa neznam sta da radim u dilemi sam da li ponovovo da licitiram maltene svaki drugi tel je ponovo u svakum slucaju jos jednom veliko vam hvala Rade
"svaki drugi tel je ponovo" LOL
Dva komentara - tri teme. Smile
Ovo pitanje je moglo da se svrsta u neku od postojecih tema. Al' što prosto...kad može složeno.
(23.03.2015 09:51)jugana Piše: [ -> ]"svaki drugi tel je ponovo" LOL

i ja se slazem sa vama
Takva roba jednostavno postane sumnjive i naravno odbijaju kupce, bar ovde kupci mogu da prate više predmeta. Mnogo zavisi od prodavaca ima ih svakakvih koji brinu o "svojoj" robi i kojima j svejedno samo da se proda. Najverovatnije kupac koji se interesuje ne dobije odgovor na svoje pitanje i ne licitira za robu, mora da postavi pitanje jer Ja povremeno nalazim na praznu rubriku gde bi trebalo da piše opis robe, i takođe "možete pogledati moje aukcije" samo ne znam gde kad nema linka Smile
Da se razumemo nisu ni kupci ni prodavci spašeni
(25.03.2015 08:11)crusaster Piše: [ -> ]...
"možete pogledati moje aukcije" samo ne znam gde kad nema linka Smile
Ima linka, gore desno ispod nicka stoji "sve aukcije prodavca" Smile

P.S. Predlog adminima da ovo sve prebace u "Nesavesni prodavci"? Pretty please Smile
(25.03.2015 12:29)jugana Piše: [ -> ]
(25.03.2015 08:11)crusaster Piše: [ -> ]...
"možete pogledati moje aukcije" samo ne znam gde kad nema linka Smile
Ima linka, gore desno ispod nicka stoji "sve aukcije prodavca" Smile

P.S. Predlog adminima da ovo sve prebace u "Nesavesni prodavci"? Pretty please Smile

vas predlog mi se svidja hvala