Limundo Cafe

Puna Verzija: Da li vam se desava da sanjate Limundo? :)
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2
Dok sam ranije radila Limundo aktivno kao sad, (kao prodavac) redovno mi se desavalo da sanjam kako imam spor da kupcem, kako trazi reklamaciju, kako dobijam negativnu (kosmar)... LOL
Sanjam nocas kako nesto gledam svoje ocene i vidim jednu negativnu, i to kao neka stara pozitivna se pretvara u negativnu... I kontaktiram Limundo tim da mi obrisu. Medjutim, meni na profilu sve vise negativnih, kako proveravam, a ono 2,3,4,5... (A znam da ne treba niko da me oceni, nego se stare pozitivne pretvaraju u negativne). I to onako komentar kao: Super saradnja, a negativna ocena. :rolf:
To je vec alarmantno i zovem Limundo tim. Na srecu, kosmar se prekida... Budim se, Kafica2 , palim kompjuter da proverim ocene, i vidim da je sve ok. Hihi
Da li se vama desava ovako nesto? Smile
Mislim da vam je vreme za jednu duuuuugu pauzu na LimunduSmile
vala bas Big smile
i ja sam sanjao Limundo Smile

BitterLemon

Једном сам сањао да се Лимундо разрачунава са дуплим налозима и продајом плагијата, али то је било тако наивно да ни у сну нисам поверовао.
@ Bitter :rolf: Big smile
Ja sam sinoć sanjao kako mi licitaciju dižu sa 499 din na 800 din. Probudim se pogledam kad ono i dalje stoji 499 din bez ponuda sa 3 posmatrača...
Ahahah, desava mi se otprilike isto, da sanjam da je neko podigao, i proverim a ono nije Big smile
Pa ko vam je kriv kad nemate "prijatelje". Bar da imate nekog rodjaka u susednoj sobi. Ovako mozete samo da sanjate Angel
A da ne pricam o onom kosmaru, kao, logujem se a ono mi neko od pre 3 godine dao crvenu.
Evo ja pored Limunda i cafe poceo da sanjam Big smile
Ma ljudi moji , pa to je samo Limundo , čemu košmari ?
HOĆEŠ DA PRODAJEŠ HOĆEŠ, NEĆEŠ, NEĆEŠ.
Toliko je važnijih i lepših stvari ( ima i onih ružnih ) u životu da ne treba gubiti vreme na to.
Doduše i ja sam sanjao koješta , ali kao što rekoh ima lepših snova od Limunda.
Mada ljudi koji se snovima bave sa naučne strane , kažu da snove ne možeš programirati, oni dolaze sami , traju par sekundi i nestanu, ali zato preporučuju da se pre spavanja bavite samo lepim stvarima i to je već 50 % da nećete imati košmare ( ovo nema veze sa Limundom )
A čim se Limundom i njegovim članovima neko bavi preko celoga dana, prevrće po arhivama, zaviruje u svačiji nalog , upoređuje, vrti, pa ne može da sanja Haiti i plaže u Dubaiju , Cecu i Jelenu Karleušu već anđame i veštice ( u obliku crvenih)
Gospod naš Bog reče, Ko se mača lati , od mača i gine.....

BitterLemon

Тако Шаренко имао кошмар, жена му покуповала пола Лимундо понуде, хтела је она и све али остали душмани не дадоше, победише на лицитацији. Имао је и кошмар да му ЛТ брише позитивне оцене, па душмани се још ухватили за најдражу му, од сопствене жене.
(07.11.2015 11:56)BitterLemon Piše: [ -> ]Тако Шаренко имао кошмар, жена му покуповала пола Лимундо понуде, хтела је она и све али остали душмани не дадоше, победише на лицитацији. Имао је и кошмар да му ЛТ брише позитивне оцене, па душмани се још ухватили за најдражу му, од сопствене жене.

LOL LOL LOL
Vidite Ja od limunda kupih Golfa 4 ( imali ste prilike da ga vidite ovde) , E sada kako smo to izveli? Žena kupuje od mene , meni uplaćuje novac ,( Limundu proviziju ) ja ga investiram u Golfa....( čist gubitak )
Matematika vam nije baš jaka strana
@ Biter lemon
Kolega dragi izgleda da još uvek patite od etnicizzama ( način pisanja i izgovora vezan samo za jednu geografsku oblast)
па душмани се још ухватили за најдражу му, од сопствене жене.
Ovu rečenicu ne bi mogla da rastumači ni Milka Canić.
Malo gramatike pored matematike ne bi bilo na odmet Tongue
Stranica: 1 2