Limundo Cafe

Puna Verzija: Kupoprodaja preko Limundo Cafea
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Ima puno ljudi koji traze nesto da kupe na Limundu/Kupindu ali nekih predmeta nema.
Na ovoj temi mozete pitati da li neko ima nesto za prodaju ili ponudite neki od vasih predmeta Smile

Mislim da će mnogima pomoći Smile

SREĆNO! Wink
Super je tema a i sam predlog!
Ja nekoliko dana pratim licitaciju i pre kraja se proda po hitnom postupku!!!
http://www.limundo.com/kupovina/Mobilni-...-/35304117

Mozda sam u pogresnoj temi postavila post Tuzan
(16.04.2015 13:30)zorkicica Piše: [ -> ]Ja nekoliko dana pratim licitaciju i pre kraja se proda po hitnom postupku!!!
http://www.limundo.com/kupovina/Mobilni-...-/35304117

Mozda sam u pogresnoj temi postavila post  Tuzan
Jeste pogresna tema, ali nema veze.   Wink
Ovog clana treba odmah suspendovati ili mu bar promeniti nik iz korektankupac u nekorektanprodavac.  Pravi se lud

@Tema
Nece ovo LT da dozvoli, jer nemaju nikakvog interesa, preko kafea ne moze da se plati provizija za prodat predmet.  Cool
Jasno je meni da je najbitnija provizija ali sam se bas razocarala jer mi je samo ta aukcija zapala za oko Tuzan

BitterLemon

Ово су још у прошлом кафеу одбили као могућност. Овде сам био предложио нешто слично али о томе се нису ни изјашњавали(иако сам предложио цео концепт потражње и наплате), не верујем ни да ће о овоме.
izgleda da clanovi cafe-a nemaju vremena da idu na Limundo pa bi odmah ovde sve da obave Smile
Rekoh da ovde predloze svoj predmet ili potraze da li neko ima nesto pa kupoprodaju obave na Limundu/Kupindu Wink
Iznenadili biste se kada biste videli koliko predmeta ima na Limundu i Kupindu. Uvek je dobro da unesete ključnu reč i ukoliko tog predmeta nema, možete da aktivirate podsetnik da dobijete obaveštenje, kada se takav predmet pojavi u prodaji.

BitterLemon

Подсетник не ради.
Mozda je nekom neki predmet potreban hitno pa zasto da se ne raspita ovde...
@BitterLemon baš tako!! Wink