Limundo Cafe

Puna Verzija: 3 sugestije: da se omoguci negativno ocenjivanje od strane prodavca kada kupac ponudi
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
1. da se omoguci negativno ocenjivanje od strane prodavca kada kupac ponudi cenu u komunikaciji porukama (eventualno spusti postojecu-cenkanje), prodavac pristane a potom kupac odustane od kupovine. Sve bude jasno u porukama u sistemu, a ja kao prodavac ne mogu da adekvatno ocenim drugu stranu "kupca" koji ocigledno nije posten? Sale tog tipa treba da mogu da se sankcionisu - negativnom ocenom! Isto i u obrnutom smeru.
Ili ista situacija - dogovorite da prebacite na kupindo po dogovorenoj ceni , vi prebacite a on nista? Prodavac je ostecen i takav "kupac" treba da se oznaci.

2. neutralna ocena : za slucaje dobili ste predmet a niste zadovoljni stanjem. Do sada se takva situacija moze naglasavati samo u pozitivnoj oceni, sto mnogi i rade.

3. uvesti mogucnost da negativno ocenite prodavca iako on prihvata povrat predmeta.
Ja da gubim i vreme i postarinu , a on mi po mom misljenju i cinjenicnom stanju poslao skroz iscepane papuce na 4 mesta koje nije opisao, tj naveo da su odlicne, a slikao tacno na nacin da se ostecenja prikriju. (da - to sam doziveo od clana sa preko 2500 pozitivnih bez ijedne negativne, koji definitivno posluje po principu "ako prodje prodje". I ovaj sistem mu to omogucava onemogucavajuci mene da mu dam adekvatnu ocenu, jer eto on prihvata povrat. Ako hocete i ime clana?)
Hvala

BitterLemon

4. УВЕСТИ НЕГАТИВНУ ОЦЕНУ ЗА ОНЕ КОЈИ У КАФЕУ ПИШУ У НЕОДГОВАРАЈУЋИМ ТЕМАМА!!!

Добро бре пријатељу, чему тема "Оцењивање"? За украс? Први ти је коментар, одмах тема, одмах тражиш нека линчовања и негативне а мрзи те да провериш да ли у кафеу постоји одговарајућа тема.

5. Замолио бих администраторе да обришу ову тему.
Ajoj!
Zar sam toliko zgresio?
Stavio sam temu u pogresnu grupu?
Koliko vidim ima vise tema o ocenjivanju? A u koju bi Vi da dam svoje misljenje?
A novim clanovima foruma je zabranjeno otvarati teme? Da se onda "odclanim" ako treba?
(a i tema ima mnooogo - 5 za 10 dana?)

I da, naravno -nisam procitao ceo forum od reci do reci, a i da jesam nisam sve naucio napamet. A to je izgleda obavezno da bi postavili temu sa saguestijama na forumu koji se zove "ideje i predlozi"?
Pa samo brisite, nemoj da bi nesto pomogli ...
A i ja nemam pametnija posla...

ok, naravno, ne bih da sirim spor, izbrisite ako treba

BitterLemon

Ти није да ниси хтео да прочиташ свако словце већ ниси прочитао ниједно словце, што би ико тебе поштовао ако ти не поштујеш друге? Има тема која се бави тиме, пиши тамо или немој да пишеш, твој је избор - али кад отвараш нове теме потруди се да буду смислене, а не да 10 истих тема буде. Него је овде поента да си ти себичан, ти имаш проблем и сад иде нова тема, јер те мрзи да одвојиш два минута и видиш да иста већ постоји, јер је твоја мука највећа и сигурно није мања од туђих који су исте изнели у ОДГОВАРАЈУЋОЈ ТЕМИ.

И ја не бих да ширим спор, обришите је слободно.