Limundo Cafe

Puna Verzija: Iritirajuca poruka nakon izmene opisa
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Vec neko vreme hocu da postavim ovu temu ali uvek zaboravim pa sam se sada setio nakon stavljanja nekoliko aukcije.
Kad se postavlja neka aukcija i kad se stisne "pokreni" iskace obavestenje koliko se oduzima limundo kredita za vrednost predmeta koja je stavljenja, za one aukcije za koje se stavi vrednost predmeta za koju se nista neplaca tada nista ne iskace. Mene je strasno pocelo nervirati, a verujem i mnoge clanove na limundu, da kad se izmenjuje opis predmeta ukoliko se nesto zaboravi napisati pre pokretanja aukcije za koji se naplacuje provizija za pokretanje, opet se pojavi obavestenje da se oduzima toliko i toliko limundo kredita.
U pocetku dok sam bio novi clan, mislio sam da mi se svaki put oduzima taj iznos koji iskoci kad izmenim opis ali sam posle shvatio da to nije tako.

Pretlazem limundo timu ako je ikako moguce da iskljuce tu poruku nakon pokretanja aukcije. Kad se stisne "pokreni" onda neka iskoci to obavestenje koliki se iznos oduzima za postavljanje aukcije ali kad se stisne "izmeni" da ta ista poruka ponovo ne iskace.
Slažem se da ovo veoma deluje zbunjujuće.
Gledaćemo da ispravimo prvom prilikom.

Hvala na sugestiji. Smile