Limundo Cafe

Puna Verzija: kako ste saznali za limundo?
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Ideju za otvaranje ove teme mi je dala tema "prva pobeda na aukciji", posto sam za limundo saznao sasvim slucajno. :)

Ovako, secam se da sam 2010 godine preko gugla trazio gde ima da se kupi CISS sistem za punjenje stampaca Canon IP4500. Otvorilo mi se nekoliko sajtova medju kojima je bio i limundo, na limundo registraciju sam se odlucio jer to bio jedini sajt u Srbiji gde sam nasao ovaj sistem za punjenje. Par meseci kasnije, kad sam napravio veliko spremanje po kuci i nasao gomilu stvari koje mi netrebaju, video sam da na limudnu mogu prodavati polovnu robu fizicka lica i poceo sam sa prodajom. To traje sve do dana danasnjeg :thumbsup:

Tako da sam za limudno saznao preko gugla i sasvim slucajno. Da nisam trazio CISS, ne bi nasao ni limundo. LimundoSmajli

Kako ste vi saznali za limundo?
To je današnji marketing i reklamiranje. Sve slučajno retko preko banera, piroćanci stisli novce i očekuju da će ih neko kontaktirati ili naći u ovakvim slučajevima. kompanija Google radi svoj posao a svi ostali se oslanjaju na njih
Ja sam saznala preko drugarice, koja mi je pojasnila da su njena sestra i zet opremili gotovo ceo stan pomoću Limunda, gde sam se oduševila i bacila pogled da vidim o čemu se radi. Limundo koristim od tada redovno! :)
Slucajno sam nesto saznala, i to dosta davno, ali mi je zvucalo komplikovano pa nisam nikad htela da se registrujem :D
Odgovor na pitanje iz naslova teme: preko Fejsbuka. ;)
Slučajno sam video šta je neki moj FB prijatelj kupio na Limundu, pa sam se učlanio, i od tada pa do sad kupio (a i prodao) par finih stvari. :cool:
Ja ne mogu da se setim,mislim da sam cackao po netu jer sam trazio cizme i tako naleteo.Al se secam da sam kupio cizme na Limundu i to prva aukcija i sve je dobro pocelo. :D
Prvo sam napravila profil na Limundu, saznala sam za njega od komsinice. Pocelo je sa kupovinom knjiga i udzbenika a na kraju sam pocela i sama da postavljam predmete. Preko limunda sam dosla do Kupinda i tako :D