Limundo Cafe

Puna Verzija: Problem oko aukcija
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2
Elem, ovo mi se prvi put dešava da mi se aukcije koje su krenule juče oko 20h ne vide. Čak i kad ih tražim peške nema ih.. Samo su mi vidljive "u toku" i naravno nema pregleda (jedna ima 1 pregled).

Zbog greške vašeg sistema ne bi bilo loše da sad malo promovišete te aukcije hm? Jesam li lud ako tražim tako nešto? Smile
(10.05.2015 11:07)TajaNS Piše: [ -> ]Elem, ovo mi se prvi put dešava da mi se aukcije koje su krenule juče oko 20h ne vide. Čak i kad ih tražim peške nema ih.. Samo su mi vidljive "u toku" i naravno nema pregleda (jedna ima 1 pregled).

Zbog greške vašeg sistema ne bi bilo loše da sad malo promovišete te aukcije hm? Jesam li lud ako tražim tako nešto?  Smile
Isti problem i na kupindu a nigde obaveštenje ili ja ne vidim 
Šta znači da se ne vide?
Nemoj mešati sa kupindom, tamo mora da prođe neko vreme tj indexiranje predmeta.
Reko' ŠTA ZNAČI NE VIDE SE?
(10.05.2015 11:36)TajaNS Piše: [ -> ]Nemoj mešati sa kupindom, tamo mora da prođe neko vreme tj indexiranje predmeta.

24h neko vreme? 
Ne pišem da bi pisao i na limundu treba da prođe neko vreme ali 24h je zabrinjavajuće 
Na limudnu je aukcija vidljiva malte ne odma, a moje se ne vide od sinoć i sad čekam da reše. Otvori temu u kupindu delu pa se tamo žali šta da ti kažem, a mene ostavi da sačekam neki odgovor ovde. Smile
Tajo, ja vidim tri tvoje aukcije koje su krenule sinoć - Wiking, Norev i Burago. Imaš još pa se te ne vide?
Au brate rođeni, peške kad tražiš ne vidi se u tim sekcijama. Ne preko usera...
(10.05.2015 12:21)TajaNS Piše: [ -> ]Au brate rođeni, peške kad tražiš ne vidi se u tim sekcijama. Ne preko usera...

Pa dobro, šta se jediš - ima nas koji sporije kapiramo šta znači "ne vide se".
Uglavnom za nas sa jeftinijim ulaznicama: te aukcije se ne vide u pretrazi kad se ukuca ključna reč, odnosno po kategorijama i filterima.
Evo, ukapirao sam. Smile
(10.05.2015 12:25)serjoza Piše: [ -> ]
(10.05.2015 12:21)TajaNS Piše: [ -> ]Au brate rođeni, peške kad tražiš ne vidi se u tim sekcijama. Ne preko usera...

Pa dobro, šta se jediš - ima nas koji sporije kapiramo šta znači "ne vide se".
Uglavnom za nas sa jeftinijim ulaznicama: te aukcije se ne vide u pretrazi kad se ukuca ključna reč, odnosno po kategorijama i filterima.
Evo, ukapirao sam. Smile

Thumbs up
Postoji problem sa prikazivanjem aukcija koje su sinoć postavljene, upravo radimo na rešavanju. Javljam kad bude sve gotovo.
Hvala lepo na odgovoru, dok čekamo Kafica2
Trebalo bi da je sada sve ok, proverite. Ako ima još aukcija da se nisu prikazale, javite!
Rešeno Thumbs up
Stranica: 1 2