Limundo Cafe

Puna Verzija: Predlog da se aukcije koje nemaju logičan opis blokiraju
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Npr. http://www.limundo.com/kupovina/Masine-i...a/36438301

stičem utisak sa "prodavac" nema nameru da se bar malo potrudi da opiše predmet koji prodaje. Sad će neko dodati da nema šta da se opisuje. Ima.
Recimo koje su dimenzije i sila privlačenja magneta Opis: jakih jako rastegljiv pojam.
Bitno je da je naveo uslov aukcije a to što se prodaje nije bitno.
Šta pitati prodavca?, A nij malo prodao da neko kaže da nije upučen i da mu treba pomoć

Jednostavno treba blokirati odmah po postavljanju takve aukcije
A ovo je zanimljivo zbog.,,, ?
Tema prebačena u predloge i ideje.
(18.05.2015 21:11)fox_87 Piše: [ -> ]A ovo je zanimljivo zbog.,,, ?

Ne razumum na šta Ste mislili?

(18.05.2015 21:11)fox_87 Piše: [ -> ]A ovo je zanimljivo zbog.,,, ?

Ne razumem na šta Ste mislili?
Ako je aukcija slabo opisana, onda na toj aukciji neće licitirati kupci, tj. biće manje interesovanje.
To je dovoljan razlog da prodavac razmisli da li će postavljati ovakav opis.
Nema potrebe blokirati.
Evo slucajno naleteh na ovo, a u pitanju je moja aukcija i ajde ja sad da pitam, sta treba da napisem za magnet?
Pazi ovo, koja je sila privlacenja magneta!!!???
Kako ja to da izmerim i ko tebe tera da ti licitiras, ako ja kao prodavac necu da se potrudim da opisem svoj proizvod, znaci da ja rizikujem da ne postignem dobru cenu i sto se ti sekiras, ako se ja ne sekiram?!
prodao sam 7 garnitura sa po 20 magneta i ti si jedini pametan, nasao da me pitas koja je sila privlacenja magneta!? Jel to tebe stvarno zanima ili zelis da pokazes kako si ti pametan, secam se poruke koju si mi napisao i jos si me pitao od kog su materijala magneti i da li su (naveo si neki naziv) ili su (opet si naveo nesto za sta prvi put cujem), a zakljucio sam tada po poruci da ti to treba nesto vezano za strujomer