Limundo Cafe

Puna Verzija: Stimulacija Clanova (kupaca i prodavaca)
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Predlazem radi popularizacije LimundoGrad platforme

Uvodjenje Stimulacija (nagradjivanja) clanova sto kupaca sto prodavaca

naime svi znamo da postoje kazne tipa suspenzija zatvaranja blokiranja itd...

ali ljudi vise vole stimulacije (motivacije)

tako da nebi bilo lose uvesti stimulacije

npr. clan(kupac) kupio toliko predmeta ili toliki iznos i dobija vaucer za kupovinu

ili prodavac prodao toliko predmeta i toliki iznos i dobija Limundo kredit

ako se nedozvoljena ponasanja kaznjavaju onda neka pozitivna ponasanja treba stimulisati motivisati i nagradjivati

nekad i mali znak paznje puno znaci...
Tako je!
ili bar limundo solja na kucnu adresu Smile

BitterLemon

Управо пијем нес из Лимундо шоље, послали су ми задовољни оним што пишем на форуму, и ја се трудим сваког дана да их не изневерим.
Evo šta bi mene stimulisalo – onako na prvu – samo osnovne stvari koje su mi odmah pale na pamet.

Kao kupca:
- Razdvajanje uplate pre slanja na Postnet, Uplatu na račun, uplatu Limundo kredita itd.
- Bela lista
- Popravljanje pretrage i usaglašavanje iste na Limundu i Kupindu
- Nameštanje poruka na Kupindu kao što su na Limundu – da se već pri pregledu svih poruka vidi određen broj početnih karaktera
- Kupi odmah opcija kako je urađena na Ibeju

Kao prodavca:
- Vraćanje provizije za pokretanje aukcije u slučaju kad kupac odustane.
- Modifikacija crne liste – procenti negativnih, broj ocena...
- Razdvajanje uplate pre slanja na Postnet, uplatu na račun, uplatu Limundo kredita itd.
- Bela lista
- Popravljanje pretrage i usaglašavanje iste na Limundu i Kupindu
- Nameštanje poruka na Kupindu kao što su na Limundu – da se već pri pregledu svih poruka vidi određen broj početnih karaktera
- Kupi odmah opcija kako je urađena na Ibeju

Kad se ovo napravi – ne žalim da platim i ne treba mi šolja. Mada bi provizije objektivno mogle da budu niže, ali dok nema konkurencije to nije realno tražiti.
[Slika: 7yRpEnq.jpg]

Mislim da dovoljno nadrazuju intelekt clanova, koji podstice na iskazivanje nezadovoljstva , samim tim stimulacija odavno postoji
@ Limubaj
Da li ja to primećujem znakove jeretičkog razmišljanja ? Smile

@ Bitter
Pretpostavljam da si dobio onu najbolju, napravljenu je od čistog, kvalitetnog, azbesta ?

U slučaju da se ne sećaju, u mom slučaju - šunka, trapist, pivo, će biti dovoljno... Obzirom kome se obraćam - šunkarica nije šunka ma šta pisalo na blogu !!!
Fino fino, meni se baš dopada ova ideja, posebno onaj deo kad prodavac dobija limundo kredit na osnovu ostvarenog prometa Thumbs up Ili bar neku limundo šolju, jer mi se ona što sam dobio onomad razbila.

Na žalost, sumnjam u implementaciju ovog predloga. Znam da je šolju ili majicu nekada dobijao kupac meseca, da li se to još uvek meri ( ko je kupac meseca), i da li se dobija neka nagrada, ne znam...

BitterLemon

Да, послали су и мајицу мојој мати, јер сигурно нису мислили да ја могу да обучем Л. Smile
isto od azbesta ?
Big smile

BitterLemon

(22.05.2015 12:55)kristiola Piše: [ -> ]isto od azbesta ?
Big smile

Лепа, памучна, добар квалитет - није се штедело.
ne znam na osnovu cega su delili te solje stvarno, al oduvek zelim jednu Smile da mi se slaze uz limundo, dok visim na istom Big smile

BitterLemon

Послали би ти они још одавно али они шаљу само онима што устају пре 12. Smile
A meni bas treba za jutarnju kafu, posle 12 Big smile

To je diskriminacija Big smile