Limundo Cafe

Puna Verzija: Da li je prodavcima u cilju da prodaju ili šta je u pitanju?
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Jel neko može od admina sajta da utiče na ovako nešto
Da se postavi uslov u opisu predmeta min. 30 karaktera iz ovog razloga
http://www.limundo.com/kupovina/Sportska...e/36529289
isti član dao opis
http://www.limundo.com/kupovina/Sportska...e/36529061
nije naveden opis samog proizvoda očigledno člana mrzi da opisuje,
makar u tom programu lično ga ne koristim za postavljanje više aukcija od jednom da na kraju ima opcija "Da li baš ovako želite da bude opis predmeta koji nudite" ili neka slična rečenica. Ovako nema smisla

Šta ostali misle?
To je ok sto ti kazes, ali clanovi koji nece da pisu nista u taj isti opis ce napisati ovako:
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
blllllllllllllllll

i slicno.

Ovaj koji si stavio jos je nesto i napisao.
Slažem se sa vama da ovaj opis nije dovoljan da se neko odluči na licitiranje. Odličan vam je predlog i videćemo da li postoji mogućnost da u skorije vreme bude implementiran.
(25.05.2015 13:50)Unita Piše: [ -> ]Slažem se sa vama da ovaj opis nije dovoljan da se neko odluči na licitiranje.  Odličan vam je predlog i videćemo da li postoji mogućnost da u skorije vreme  bude implementiran.

A ne mogu da se uzdržim...Prvo sredite pretragu, uvedite belu listu, unapredite crnu listu listu, razdvojite načine plaćanja unapred onako za početak e, a onda tek moooožda ovo na red.
I ne razumem šta je sad problem sa ovom aukcijom: http://www.limundo.com/kupovina/Sportska...e/36529061 ?
Piše šta je, imaju tehnički detalji, imaju slike, imaju načini plaćanja i slanja, piše nekorišćeno... Ja se ne razumem pa to i ne kupujem, ali poznavaocu dosta.
A i DA NE PIŠE - čovek plaća po ugovoru sa Limundom, nije postavio ništa zabranjeno - šta sad - treba Limundo da mi određuje kako ću da oglasim predmet koji prodajem?!?!?! Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm
Imaju poruke prodavcu pa se pita šta nije jasno. Ne prodaje ni hleb ni vodu ni lekove.
Dobro je i kad prodaju obuću pa nagađaš koji je broj, ako imaš sreće biće 42 i staćeš u to, ako nemaš kupićeš broj 36. Koga pitati kad od prodavca ni traga?
Nego ja dobih opomenu za ocenjivanje, odavno sam ja svoje cipele uplatila, ali ocene nema, i ja po opomeni ocenih prodavca pozitivnom i to mi je poslednja pozitivna, sledeći put ću 5 minuta pred istek ocenjivanja dati negativnu i tačka. I nek pita zašto.
(25.05.2015 14:16)elajza Piše: [ -> ]Dobro je i kad prodaju obuću pa nagađaš koji je broj, ako imaš sreće biće 42 i staćeš u to, ako nemaš kupićeš broj 36. Koga pitati kad od prodavca ni traga?
Nego ja dobih opomenu za ocenjivanje, odavno sam ja svoje cipele uplatila, ali ocene nema, i ja po opomeni ocenih prodavca pozitivnom i to mi je poslednja pozitivna, sledeći put ću 5 minuta pred istek ocenjivanja dati negativnu i tačka. I nek pita zašto.

Pa zašto bi kupila od nekoga ko nije naveo veličinu i ne odgovara na pitanja, pobogu? Facepalm
Ne smeš da daš negativnu samo zbog neocenjivanja - to nije po pravilima.

BitterLemon

(25.05.2015 13:50)Unita Piše: [ -> ]Slažem se sa vama da ovaj opis nije dovoljan da se neko odluči na licitiranje.  Odličan vam je predlog i videćemo da li postoji mogućnost da u skorije vreme  bude implementiran.

Мислим да у Уговору пише да Лимундо није одговоран за текст аукције, није вам ово факултет па да задајете одређени број карактера, не пишемо семинарске радове него оглашавамо сопствене предмете. Ја немам ништа против описа "гггггггггггггггг", све ми одмах буде јасно и о предмету и о продавцу.
Лепо вам Серјожа рече, боље енергију усмерите у наведене проблеме.
(25.05.2015 14:20)serjoza Piše: [ -> ]
(25.05.2015 14:16)elajza Piše: [ -> ]Dobro je i kad prodaju obuću pa nagađaš koji je broj, ako imaš sreće biće 42 i staćeš u to, ako nemaš kupićeš broj 36. Koga pitati kad od prodavca ni traga?

Pa zašto bi kupila od nekoga ko nije naveo veličinu i ne odgovara na pitanja, pobogu? Facepalm
 Po pravilu je da me prodavac oceni po prijemu novca, ako to ne uradi ni za celih mesec dana, onda je on prekršio pravilo, zar ne? Sledi negativna. Smile
(25.05.2015 14:32)elajza Piše: [ -> ]

Po pravilu je da me prodavac oceni po prijemu novca, ako to ne uradi ni za celih mesec dana, onda je on prekršio pravilo, zar ne? Sledi negativna. Smile

Ne.
Ti treba da oceniš kupoprodaju, a ne ocenjivanje. I šta ako je bilo pouzeće pa po tom pravilu kupac treba da oceni prvi, a ne ocenjuje?
Pored toga KUPAC BIRA prodavca, obrnuto ne važi. Zato ima smisla da kupac prvi oceni.
(25.05.2015 14:36)serjoza Piše: [ -> ]
(25.05.2015 14:32)elajza Piše: [ -> ]

Ne.
Ti treba da oceniš kupoprodaju, a ne ocenjivanje. I šta ako je bilo pouzeće pa po tom pravilu kupac treba da oceni prvi, a ne ocenjuje?
Pored toga KUPAC BIRA prodavca, obrnuto ne važi. Zato ima smisla da kupac prvi oceni.

Ako je bila uplata na račun? I ispoštovano sve sa moje strane? Ja treba prva da ocenim prodavca. Pa daj mi tvoj link da te ocenim odmah sad.
U redu - to je jedna od onih stvari oko kojih se ovde na forumu ne slažemo i ne vredi da se raspravljamo. Rukovanje
(25.05.2015 15:13)serjoza Piše: [ -> ]U redu - to je jedna od onih stvari oko kojih se ovde na forumu ne slažemo i ne vredi da se raspravljamo.  Rukovanje

LOL Vredelo je, aj na kafu!!! Kafica2