Limundo Cafe

Puna Verzija: Plastificirane celicne sajlice.
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Da li ima jos nekog na sajtu koga nervira postavljanje plastificiranih celicnih sjlica po celom Limundu sa posebnim osvrtom na Auto kategoriju ?
Kao prvo , sajlice su se koristile za potezanje mina , u vojsci bio miner pa znam.
Kao drugo , retko za cega se realno mogu koristiti.
Kao trece , posebno su neupotrebljive za bilo sta na automobilu ...
Vec duze vreme vodim bitku da Limundo timom jer ne mogu da im dogovorim da postavljanjem tih licitacija u Auto kategoriju truju je. Kazu posto nije moguce kategorisati , moze i tu. Kada sam ih zamolio da mi objasne za koju namenu moze se koristiti kod automobila , ostao sam uskracen za odgovor. Sada nedavno su poceli da postavljaju i reflektore u ovu kategoriju i to sam prijavljivao , te aukcije su prekidane ali sajlice.... Pretpostavljam da je dogovor sa prodavcima jer su pojedini prodavci koji su sa puno ocena privilegovani i njima se sve dopusta. Zasto ne moze biti uredjeno i sve pod konac kao na ino sajtovima??? Zasto mi uvek moramo da kaskamo ???

BitterLemon

Срећно.
(28.05.2015 21:17)Guslar1 Piše: [ -> ]Da li ima jos nekog na sajtu koga nervira postavljanje plastificiranih celicnih sjlica po celom Limundu sa posebnim osvrtom na Auto kategoriju ?
Kao prvo , sajlice su se koristile za potezanje mina , u vojsci bio miner pa znam.
Vec duze vreme vodim bitku da Limundo timom jer ne mogu da im dogovorim da postavljanjem tih licitacija u Auto kategoriju truju je. Kazu posto nije moguce kategorisati , moze i tu. Kada sam ih zamolio da mi objasne za koju namenu moze se koristiti kod automobila , ostao sam uskracen za odgovor. Sada nedavno su poceli da postavljaju i reflektore u ovu kategoriju i to sam prijavljivao , te aukcije su prekidane ali sajlice.... Pretpostavljam da je dogovor sa prodavcima jer su pojedini prodavci koji su sa puno ocena privilegovani i njima se sve dopusta. Zasto ne moze biti uredjeno i sve pod konac kao na ino sajtovima??? Zasto mi uvek moramo da kaskamo ???

Eeee, prika, nije tebi auspuh na Jugiću otpao u sred nedođije vidim ja.  LOL
Šalu na stranu te sajlice su stvarno svuda - još malo pa će ući i u negu tela - za sado-mazo varijante. Facepalm
(28.05.2015 21:37)serjoza Piše: [ -> ]
(28.05.2015 21:17)Guslar1 Piše: [ -> ]Da li ima jos nekog na sajtu koga nervira postavljanje plastificiranih celicnih sjlica po celom Limundu sa posebnim osvrtom na Auto kategoriju ?
Vec duze vreme vodim bitku da Limundo timom jer ne mogu da im dogovorim da postavljanjem tih licitacija u Auto kategoriju truju je. Kazu posto nije moguce kategorisati , moze i tu. Kada sam ih zamolio da mi bjasne za koju namenu moze se koristiti kod automobila , ostao sam uskracen za odgovor. Sada nedavno su poceli da postavljaju i reflektore u ovu kategoriju i to sam prijavljivao , te aukcije su prekidane ali sajlice.... Pretpostavljam da je dogovor sa prodavcima jer su pojedini prodavci koji su sa puno ocena privilegovani i njima se sve dopusta. Zasto ne moze biti uredjeno i sve pod konac kao na ino sajtovima??? Zasto mi uvek moramo da kaskamo ???

Eeee, prika, nije tebi auspuh na Jugiću otpao u sred nedođije vidim ja.  LOL
Šalu na stranu te sajlice su stvarno svuda - još malo pa će ući i u negu tela - za sado-mazo varijante. Facepalm
U tome i jeste fazon , ne može da se veže jer je sajlica od čelika i ukoliko ne nosiš žabice za sajlu , a ne nosiš ona je ne upotrebljiva !
A zasto je ova tema u druzenju? Pokusaj uvodjenja sado-mazo sekcije na mala vrata? Big smile
(02.10.2015 13:20)jugana Piše: [ -> ]A zasto je ova tema u druzenju? Pokusaj uvodjenja sado-mazo sekcije na mala vrata? Big smile

A volela bi to, je li, 'tico?  LOL
Big smile Pazi sad, ne mogu da odgovorim samo kezom, "Pojavila se greska, molimo napisite poruku duzu od tri znaka" (cini mi se cak da je pisalo "znakova", cccc)
hihihihi slazem se s juganom, tj nije mi jasno zasto je ovo u temi druzenje, vise je za predloge.