Limundo Cafe

Puna Verzija: Dodavanje prodavaca u favorites listu
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Da li bi mogla da se doda opcija nešto slično favorites, gde bi kupac mogao da doda prodavca u tu listu?
Ovo je baš dobar predlog!
Odlicna ideja za Favorite-Omiljeni podrzavam ,ako se dobro secam to sam predlozio ima minimum godinu dana, isto tako bih predlozio top liste clanova po broju pozitivnih ocena pa da mozemo odmah da vidimo njihovu ponudu npr. TOP 100
Podržavam, ODLICAN predlog
bravo za predlog !!!!
Dobar predlog!!
Možda broj Ugleda, pokrenutih Tema i dr. aktivnosti već predstavljaju tzv. favorites listu?
Ali, nemam ništa protiv takve liste.
Podržavam
Upravo preceslajh forum da nadjem temu ovakvim sadrzajem ali sada vidim po datumu poslednjeg posta da ovo izgleda nije zazivelo a ja licno smatram da moze mnogo da koristi. Dosta mi je vise da imam milion predmeta u listi zelja a da me me mnogi vise ne interesuju ali sam ih ubelezila samo s razlogom pracenja prodavca iz nekog meni bitnog razliga. Ovako Like ili follow ili sta god slicno tome i lepo kada ti neko treba pronadjes ga u toj svojoj favorite listi :-)
Veliki apel za ovako nesto!
P.S. Mozda negde ovo i postoji na limundu a da ja to jos ne znam :-)
Podržavam
Sta je bre podrzavam.
Mogu samo kiselo da se nasmejem, jer sam prvi put ovo predložio pre 5 godina. U međuvremenu je stvar rešena drugačije, preko podsetnika, ali i dalje mislim da je favorite ili follow bila bolja opcija.