Limundo Cafe

Puna Verzija: Da li je ovo moguće???
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Šta je tu čudno,čovek je kupio stvar sam od sebe,verovatno mu je bila veoma draga pa mu žao da kupi neko drugi....xaxaxaxa.....i lepo ocenio sebe i kao kupca i kao prodavca,samo se nadam da će nam nako od administratora objasniti KAKO JE TO UČINIO ??!!
Budi Bog s`nama..
Pa, možda i nije tako nemoguće, postoje bagovi na sajtu.
Malo će zvučati glupo, ali jednom sam i ja to pokušao. E sad većinom kada neko proba to isto, samo ga sačeka opcija "izmeni" tj ne može da dođe do onoga "kupi". No ja sam uspeo to da premostim i stigao do "kupi" te zamalo da kupim sam od sebe. Iskočilo mi je obaveštenje - ne možete kupiti predmet čiji ste vlasnik!  Skace od srece

Ovaj je samo otišao korak dalje nego ja...
(11.06.2015 00:48)alexvuk Piše: [ -> ]Pa, možda i nije tako nemoguće, postoje bagovi na sajtu.
Malo će zvučati glupo, ali jednom sam i ja to pokušao. E sad većinom kada neko proba to isto, samo ga sačeka opcija "izmeni" tj ne može da dođe do onoga "kupi". No ja sam uspeo to da premostim i stigao do "kupi" te zamalo da kupim sam od sebe. Iskočilo mi je obaveštenje - ne možete kupiti predmet čiji ste vlasnik!  Skace od srece

Ovaj je samo otišao korak dalje nego ja...

Mali korak za Limundovca, ali veliki za Limundo. Hihi
A stvarno ću morati da otvorim još jedan nalog - čisto da vidim da l' mogu sam sebi da dam jednu pozitivnu kao kupac, a jednu negativnu kao prodavac. A koji bi mi bio ukupan skor ne smem ni da zamislim. Hihi
Zahvaljujem vam se na prijavi. Ovaj problem je prosleđen kolegama iz IT sektora, kako bismo proverili kako je došlo do ovakve greške.

BitterLemon

Подвојена личност.