Limundo Cafe

Puna Verzija: Prihvatanje prodaje
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Imam jedno pitanje za Administratore.
Dali postoji mogućnost da se postavi opcija,kao što ima na nekim sajtovima slične vrste,za prihvatanje prodaje?
To me zanima jer se dešava da mi je ostao samo jedan proizvod koji prodajem, ili prodajem samo jedan,i prodam ga u privatnoj režiji a nisam trenutno pored računara i ne stignem da ga skinem sa ponude na Kupindu. U međuvremenu neko čekira kupovinu i tu nastaje problem. Ja više nemam proizvod i nisam u mogućnosti da ispoštujem kupca.Onda mora da se daju negativne ocene ili ja da ostanem bez provizije i da javim kupcu da nisam u mogućnosti da ga ispoštujem.
Mislim da bi ovako bilo mnogo bolje.
Jer mislim da svi redovno proveravamo naše ponude i da možemo na vreme da kontaktiramo kupce.
Tako da ni kupci nebi bili oštećeni a nama bi to pravilo manje problema i neprijatnosti.
Pozdrav!
Kada je u pitanju prodaja na Kupindu, sistem je zamišljen tako da vi ne prodajete isti predmet na više mesta. Ukoliko želite da prodate predmet putem Kupinda, savetujem vam da ga ne nudite na drugim sajtovima, kako ne bi dolazilo do negativne ocene. Predmet koji stavljate na prodaju je potrebno da imate kod sebe i da je u opisanom stanju kako biste realizovali uspešnu saradnju.

BitterLemon

А ја ти препоручујем да продајеш свуда, само буди обазрив и балансирај. Предмети су твоји и са њима можеш да радиш како желиш, а овде су оцене ионако постале небитне, тако да пар негативних неће ти битније поправити или погоршати ситуацију.
Mislio sam na prodaju u privatnoj režiji.
Jer ima predmeta koje prodam na poslu ili odnesem nekome kući da pogleda i u međuvemenu neko čekira kupovinu.
I ovo je bio predog za neko poboljšanje.Ali ako je takva situacija onda ništa.
ja postujem prvu i sedmu Limundo zapovest

1.Ja sam Limundo, sajt tvoj, koji sam te izveo iz Ekonomske krize. Nemoj imati drugih sajtova uz mene.

7.Ne vrsi prodaju van Limunda.

i nemam takvih problema
(03.07.2015 20:43)mrsp Piše: [ -> ]Mislio sam na prodaju u privatnoj režiji.
Jer ima predmeta koje prodam na poslu ili odnesem nekome kući da pogleda i u međuvemenu neko čekira kupovinu.
I ovo je bio predog za neko poboljšanje.Ali ako je takva situacija onda ništa.

Pravila su jasna - lager mora da bude ažuran i to je to. Razumem problem, ali ono - ako igraš - igraš po pravilima. U današnje vreme deaktivaciju možeš izvesti sa mobilnog telefona - razmisli o tome.

(03.07.2015 23:07)LiMuBaj Piše: [ -> ]ja postujem prvu i sedmu Limundo zapovest

1.Ja sam Limundo, sajt tvoj, koji sam te izveo iz Ekonomske krize. Nemoj imati drugih sajtova uz mene.

7.Ne vrsi prodaju van Limunda.

i nemam takvih problema

Ma nemoj - Ne vrši prodaju van Limunda, je li? A onoliku ponudu imaš na KUPINDU. LOL
pa dobro Limundo platforma Smile

LimundoGrad

sve je to jedan sajt prakticno
Možda bi Kupindo i Limundo mogli nekako da se povežu, pa da se predmet sa Kupinda automatski deaktivira ako je za taj isti predmet neko liciitirao na Limundu. Jeste da već postoji opcija 'Kupi odmah' koja pokriva takve potrebe, ali dosta ljudi posećuje samo Limundo ili samo Kupindo...