Limundo Cafe

Puna Verzija: Sortiranje prodatih/kupljenih predmeta po kupcu/prodavcu
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Mogućnost sortiranja prodatih/kupljenih predmeta po kupcu/prodavcu je opcija koja je apsolutno neophodna...
Često se dešava da imam 50-100(ili više) aukcija u koje završavaju istog dana. Naravno, slične predmete kupi obično više različitih članova. Dok vidim ko je šta kupio, silno vreme izgubim, tako da bi ova opcija bila idealno rešenje. Isti je slučaj i kada kupim više premeta od različitih prodavaca...
Naravno, to treba povezati sa Kupindom, jer mnogi nakon završene aukcije odaberu i nešto sa Kupinda...
Dobar predlog. Videćemo šta možemo da radimo.
Hvala na dobrom predlogu.
Odlican predlog.Skoro sam htela nesto slicno da predlozim.Moj je problem sto cesto imam iste musterije a kako se dosta toga proda ne mogu da zapamtim sve sa kojima sam saradjivala od ranije.Predlog je da jednim klikom izadju sve transakcije izmedju dva clana koje su bile ranije,ako je moguce tako nesto.Mnogo bi mi olaksalo posao,cesto tek kad posaljem predmet vidim da sam sa kupcem saradjivala pre recimo 6 meseci a da sam znala da smo saradjivali nesto bi mu poklonila ili platila postarinu....
Pozdrav svima i veliki + od mene sto ste ponovo pokrenuli cafe ziveli
@011dejan
Dobrodošli! ziveli
Ja sam jednom imala u isto vreme kupca sa nickom slavka055 i recimo slavka355, i sve predmete poslala ovoj prvoj. Ova druga je bila malo flegmaticna, pa nije pitala sta je sa njenim predmetima, a ova druga se srecom javila da kaze da joj je stiglo vise stvari. I bila je rada da ona prosledi predmete ovoj drugoj. Da sam imala opciju koju predlazete, ne bih napravila takav previd.
Odličan predlog za sortiranje, a i ovaj drugi da postoji mogućnost da se vidi da li smo sarađivali sa nekim i ranije. neke svoje stalne kupce zapamtim, ali prosto ne mogu sve. Što se sortiranja tiče, ponekad kada ima dosta završenih aukcija, to bi bilo najbolje rešenje. Da se ne bi događale greške.
Evo baš sam nedavno imao dva kupca as ličnim nadimcima, a svaki je imao nekoliko sličnih predmeta, srećom bili su u pitanju stripovi i jedan je lično preuzimao, tako da smo izbegli grešku na vreme...
(24.11.2014 16:08)gevara Piše: [ -> ]Dobar predlog. Videćemo šta možemo da radimo.

Ja sam putem Limundo kontakta molio za istu promenu koja je glavna tema ovde pre bar šest meseci, i takođe je odgovor bio dobra ideja videćemo šta možemo da uradimo... Prošlo je 6 meseci a odgovor je i dalje isti.

S obzirom da sam skoro 100% siguran da i za Limundo važi biznis pravilo da vas da vam 20% top prodavaca ostvaruje 80% prihoda po meni je ovo nereagovanje na apele tih prodavaca (jer sigurno nisam jedini) vrhunsko nepoštovanje istih.

Hajde da vas vidim u situaciji sa 120 završenih aukcija (70 prodatih, 50 ne) u nedelju uveče u 22h i tada kreće ringišpil.... 70 poruka od Limunda uključujući duplikat poruke za iste kupce koji su kupili više stvari. Članovi pišu traže brojeve računa, gomila traži pouzećem iako je jasno naglašeno da ne može, član vasa175 kupio 3 predmeta, član vesa75 kupio 4 predmeta, pa nemoj da pogrešiš, 10 ljudi kupilo po 2 stvari, 5 ljudi kupilo po 3 stvari, 30 ljudi kupilo po jednu, javlaju se kupci koji su kupili jednu a zaboravili da licitiraju za druge stvari pa prebacivanje na kupindo( a ne mogu odmah ušao u minus-zar sam vas ikad oštetio i nisam platio provizije a vi smanjili sa 50 na 20 umesto da povećate na 200din kao KP) pa ti sedi i napiši svima tačno iznos koji duguju uključujući ponudu za poštarinu preporučeno koja ih možda ne interesuje ali pošto to nudiš kao opciju i proaktivan si moraš i to da izračunaš i navedeš.
(06.12.2014 10:16)notorni Piše: [ -> ]
(24.11.2014 16:08)gevara Piše: [ -> ]Dobar predlog. Videćemo šta možemo da radimo.

Ja sam putem Limundo kontakta molio za istu promenu koja je glavna tema ovde pre bar šest meseci, i takođe je odgovor bio dobra ideja videćemo šta možemo da uradimo... Prošlo je 6 meseci a odgovor je i dalje isti.

S obzirom da sam skoro 100% siguran da i za Limundo važi biznis pravilo da vas da vam 20% top prodavaca ostvaruje 80% prihoda po meni je ovo nereagovanje na apele tih prodavaca (jer sigurno nisam jedini) vrhunsko nepoštovanje istih.

Hajde da vas vidim u situaciji sa 120 završenih aukcija (70 prodatih, 50 ne) u nedelju uveče u 22h i tada kreće ringišpil.... 70 poruka od Limunda uključujući duplikat poruke za iste kupce koji su kupili više stvari. Članovi pišu traže brojeve računa, gomila traži pouzećem iako je jasno naglašeno da ne može, član vasa175 kupio 3 predmeta, član vesa75 kupio 4 predmeta, pa nemoj da pogrešiš, 10 ljudi kupilo po 2 stvari, 5 ljudi kupilo po 3 stvari, 30 ljudi kupilo po jednu, javlaju se kupci koji su kupili jednu a zaboravili da licitiraju za druge stvari pa prebacivanje na kupindo( a ne mogu odmah ušao u minus-zar sam vas ikad oštetio i nisam platio provizije a vi smanjili sa 50 na 20 umesto da povećate na 200din kao KP) pa ti sedi i napiši svima tačno iznos koji duguju uključujući ponudu za poštarinu preporučeno koja ih možda ne interesuje ali pošto to nudiš kao opciju i proaktivan si moraš i to da izračunaš i navedeš.

Ja sam imao slicnu situaciju, u roku od 2 dana sam imao preko 500 uspesno zavrsenih aukcija. To je ukupno 16-17 strana sa aukcijama, previse vremena se izgubi na sabiranje, a mogucnost da se napravi greska je velika. U takvim situacijama obicno i kupce zamolim da saberu broj izlicitiranih predmeta i ukupnu izlicitiranu cifru.
Pozdrav,

Još jedan sličan predlog imam ovde, a to je mogućnost da se u listi favorita vidi čiji je predmet i da se predmeti sortiraju i po prodavcu.

To bi olakšalo kupovinu, jel često sam u situaciji pošto kupujem i prodajem ploče, da gledam da licitiram više predmeta od jednog prodavca, da bi uštedeo na poštarini. Onda interesantne predmete ubacim u listu favorita i da odvagam finansije ali je muka onda naći ponovo sve zanimljive predmete od istog prodavca.