Limundo Cafe

Puna Verzija: Da li ili nije ...
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2
Imam potrebu da ovo podelim sa limundo članovima. Dugo sam član, ne uvek aktivan, ali prodam ili kupim ponekad nesto. Skrenuo bih pažnju na jedan interesantan slučaj. Izvadim iz starog ormana stripove, Zagor, neki ocerupani, neki dobri, solidni, nekada se skupljalo. Preberem malo i odlučim da stavim preko Limunda na prodaju, pa kako prodje. Sve se to lepo završi, prodaju se stripovi, jedan primerak ode za 1700 dinara u dosta lošem stanju, ali ja sve lepo naveo. 10 dana posle prodaje i urednog plaćanja od strane kupca, (ja dao pozitivnu ocenu, od njega nema ocene još uvek), dobijem poruku od kupca da stripu nedostaje neka stranica i da bi on voleo ili da se dogovorimo da mu dam neki drugi strip, po nekoj bagatelnoj ceni, kao nadoknadu ili da mu vratim deo novca, jer da je znao da stripu nedostaje stranica on ga ne bi ni licitirao. Vratim čoveku deo novca (700 dinara), toliko je procenio da vredi ta jedna strana.
Sada pitanje ili informacija za članove, neka shvati ko kako hoće, da li bi trebalo da slikamo sve knjige i stripove od korica do korica kako bi dokazali da strip ili knjiga ima sve stranice, jer u protivnom uvek postoji mogućnost da vas kupac nazove prevarantom i da tvrdi da stvar koju ste poslali nije kompletna i trazi odredjene popuste i povraćaje. Takođe, šta da se radi ako se čoveku osladi, jer mi je u jednoj od poruka naveo da ima dosta problema sa ljudima u zadnje vreme, jer ljudi ne vode računa šta prodaju, a mnogo prodaju faličnu robu (stripove). Ili je samo ovo još jedan od načina da budete prevareni. Ko to može znati...
Sve najbolje, Limundovci
Ovo moze da ide u temu Bezobrazni kupci.

Ne mora da znaci da je kupac bezobrazan, mozda je stvarno falila strana, a dokazati se ne moze, cak ni ako slikas stranice, jer kupac moze reci da si ti mozda slikao stranice, ali namerno otkinuo pre slanja, a posle slikanja.
Meni se pre nekoliko godina dogodilo da mi je čovek uredno kupio knjigu, ja poslala sve se lepo završilo i on je onda utvrdio da je greškom u štampi jedna stranica prazna, odnosno valjda greškom je tako bilo povezano. Zalepio mi tadašnju neutralnu ocenu, bez ikakve reklamacije. Pitam ga šta je bilo, on mi objasni da je prazna stranica... A knjiga nova i neotvorena. Obećam mu i pored te ocene da ću mu pronći drugi primerak, direktno od izdavača. I nađem, pošaljem i ne dobijem ni skidanje neutralne, ni hvala niti vraćanje knjige koja je bila problem...
Šta da se radi. Sve u rok službe.
Ne verujem ni da jeon pocepao stranu da napakosti niti da ste namerno prodali tako bez te strane... I ja bih uvažila i vratila koliko mi traži, lakše je nego se raspravljati... Ispada da treba pregledati od strane do strane sve...
Treba procitati knjigu, i ne prodavati knjige koje imaju tuzan kraj, jer kupac moze da se zali da nije zadovoljan sto nema hepi end.
Зашто више не видим број прегледа мог предмета на лимунду?
(15.09.2016 14:05)Inspektor_Nagib Piše: [ -> ]Зашто више не видим број прегледа мог предмета на лимунду?

Da, više se u "Moj Limundo" ne vidi broj pregleda. Tuzan
Ja sam čuo da će uskoro da se napravi i Dućan za Limundo o da će onda samo dućandžije imati tu privilegiju da znaju koliko im pregleda ima koji predmet.
(15.09.2016 14:05)Inspektor_Nagib Piše: [ -> ]Зашто више не видим број прегледа мог предмета на лимунду?

Ja vidim. Hmm
(15.09.2016 17:34)smuk88 Piše: [ -> ]

Ja vidim.  Hmm

Kad ulogovan otvoriš "U toku" vidiš broj PREGLEDA, ne broj posmatrača?
Citat:Kad ulogovan otvoriš "U toku" vidiš broj PREGLEDA, ne broj posmatrača?

Vidim i broj pregleda i broj posmatrača.

Trenutno na ovoj licitaciji imam 12 pregleda i jednog posmatrača:

https://www.limundo.com/kupovina/Masine-...5/49855551
Ја не видим прегледе више.
(15.09.2016 18:08)smuk88 Piše: [ -> ]
Citat:Kad ulogovan otvoriš "U toku" vidiš broj PREGLEDA, ne broj posmatrača?

Vidim i broj pregleda i broj posmatrača.

Trenutno na ovoj licitaciji imam 12 pregleda i jednog posmatrača:

https://www.limundo.com/kupovina/Masine-...5/49855551

Leba ti, deder printskrin.
(16.09.2016 01:40)smuk88 Piše: [ -> ]Evo rođeni:

http://prnt.sc/cii8ru

http://prnt.sc/cii8y2

Pa verovatno se nismo razumeli jer ja sam napisao da na strani U TOKU imaš broj pregleda, a ne kad otvoriš predmet, a ti reče da je tako. Nema veze.
Citat:Pa verovatno se nismo razumeli jer ja sam napisao da na strani U TOKU imaš broj pregleda, a ne kad otvoriš predmet, a ti reče da je tako. Nema veze.

Pa nikad nije ni bilo da piše broj pregleda kad uđeš u U TOKU već samo na aukciji. Samo je pisalo broj posmatrača.
(17.09.2016 17:22)smuk88 Piše: [ -> ]
Citat:Pa verovatno se nismo razumeli jer ja sam napisao da na strani U TOKU imaš broj pregleda, a ne kad otvoriš predmet, a ti reče da je tako. Nema veze.

Pa nikad nije ni bilo da piše broj pregleda kad uđeš u U TOKU već samo na aukciji. Samo je pisalo broj posmatrača.

Pa nije, nije, ali reko' možda ti imaš neki privilegovan status. Big smile
A bre ne može čovek ni da se našali u sasvim suvišnoj temi na smešan komentar.  LOL
Stranica: 1 2