Limundo Cafe

Puna Verzija: Istovremeno logovanje i u Limundo i u Kupindo
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Da li može da se doda opcija tako da kad se ulogujem na npr. Limundo i kada odem na Kupindo, tamo budem automatski ulogovan takođe? Ili makar da pamti username, ako ne potpuno logovanje.
Odličan predlog. Mogu vam reći da radimo na jednom sličnom rešenju i to će uskoro biti završeno.

Do tada, jedan predlog.
Kada se ulogujete na Limundo, samo kliknite na link Kupindo na dnu bilo koje strane na Limundu i automatski ćete biti ulogovani i na Kupindo. Probajte!
Isprobao, radi.
(24.11.2014 17:47)gevara Piše: [ -> ]Kada se ulogujete na Limundo, samo kliknite na link Kupindo na dnu bilo koje strane na Limundu i automatski ćete biti ulogovani i na Kupindo. Probajte!

Ovo bi trebalo da vazi i za link Cafe ! mislim bilo bi logicno da se na isti nacin moze uci na cafe - bez ponovnog kucanja pristupnih podataka - ali nazalost ne radi.
Nažalost, neće ovo biti moguće na Cafe-u. Cafe login je trajan, tj. Cafe ne izloguje korisnika tako da i nema puno potrebe.
ne bih se složio sa Vama sad kad sam ulazio u Caffe sve ponovo username & password ponovo
Moguce je uraditi to za phpBB, hmm...za MyBB ne znam.