Limundo Cafe

Puna Verzija: Sta ste radili danas?
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7
Kao sto naslov teme Kaze, ovde mozete pisati sta ste radili u toku dana.
Ja sam danas isao u WinWin da kupim pec na drva, jer su poceli hladni dani.
Pored toga od jutros se nerviram sto Limundo tim ne radi po svojim pravilima, pa mi i dalje stoji negativna Pravila  Pravila  Pravila  
Pretezno se nervirala Smile a ostalo.......nista posebno Smile
Jel isto zbog L.T-a?
WinWin prodaje peć na drva ?? Ako se ne šališ, šta je sledeće ? Da ribarnice počnu da prodaju patike ?? Smile

UBR Radio, jeo i sada idem da dremnem. Dan pun seksa u smislu . ,,,eš takav živort Smile
(12.10.2015 15:01)blistok Piše: [ -> ]WinWin prodaje peć na drva ?? Ako se ne šališ, šta je sledeće ? Da ribarnice počnu da prodaju patike ?? Smile

UBR Radio, jeo i sada idem da dremnem. Dan pun seksa u smislu . ,,,eš takav živort Smile

:rolf:

Nije zbog LT nego mi takva priroda Wink
nije stvarno zbog rada sajta, nego zato sto nemam prodaju pa se nerviram, dala i popuste tamo gde ima upisanih da zele i niko se ne javlja
Neki stomacni virus il sta vec o.O
Cajevi, limunade, grisine... Ludo se provodim..
(12.10.2015 15:01)blistok Piše: [ -> ]WinWin prodaje peć na drva ?? Ako se ne šališ, šta je sledeće ? Da ribarnice počnu da prodaju patike ?? Smile

Ne salim se prodaju i kod njih sam nasao pec na drva "carobna pec" za 14490DIN sto je najniza cena koju sam izguglao.

To je ta pec.

[img][Slika: 1141370.jpg][/img]
Ma prodaju, bre, sve, treba preziveti. Kupila sam skoro kod njih trodelne merdevine, pala u nesvest kad sam izguglala najbolju cenu u Win-Win Big smile I jos mi poslali brzom postom.
A sta sam radila? Raspitivala se zasto na mom telefonu ne radi funkcija automatsko javljanje. Odgovor: Telekom Srbija (ciji sam klijent) nikad cuo nit' ima u planu da je uvede.
Cist seks (po Blistoku).
Fiksne telefone ionako treba ukinuti.

BitterLemon

Леко, колику просторију грејеш? Ова пећ ми не делује као да може да загреје оволико на колико је декларисана.
Radionicu od 30 kvadrata, ali je problem sto je dosta visoka, pa sva toplota ode u plafon, a nemam izolaciju. Ovu zimu cu pregurati sa najlonom, a sledecu zovem "vlamil" da mi urade izolaciju, kao sto sam uradio na kuci i time trajno resavam problem grejanja. Pise da greje do 113 m3 sto se otprilike poklapa sa mojim prostorom.

Radionica

[img][Slika: 1-2.jpg][/img]

Kuca

[Slika: 20150905135152.jpg]

BitterLemon

Уради спуштени плафон, није скупо а доста значи. Мада сачекај следећу зиму, можда се пећ покаже ефектном па не буде било потребе.
Ja bio na nekoj sahrani i tako..
Radionica je visoka zbog stubne dizalice, pa cu gipsane table stavljati preko greda, a stavljacu ih bez obzira na pec, jer ni leti klima ne moze dobro da rashladi prostor, jer sve ode kroz prostor izmedju dasaka, koji je nastao rasusivanjem gradje.
Ustala u 6h, jedno dete u jedan vrtic, drugo u drugi, do 7h stigla na posao, radila do 19h, isla u kupovinu, pola potrepstina zaboravila, stigla kuci u 20h, zbrzala neku veceru, pojela dva i po zalogaja, provozala par krugova guralicom po kuci, slozila princeze na policu da spavaju, ispricala dve price za laku noc, spakovala rancice za sutra, vratila se u grad da kupim drugaru iz vrtica poklon za rodjendan na koji sam zaboravila, molila da me puste u Rodu tri minuta pre zatvaranja. Ukljucila ves masinu, stavila rucak da se kuva za sutra, i sad razmisljam gde da iskopam ukrasni papir za ovaj pokloncic. Zaboravila sam ukrasni papir, i masnu.

BitterLemon

Искористи неки дечији постер за увијање, или узми кутију и обложи новинама које ћеш понегде украсити срцуленцем, машном, или шта већ знаш да нацрташ. Пријатељ који је Швеђанин ми је причао да тамо честитке и паковања углавном праве сами, јер на тај начин ти издвојиш време за то и покажеш слављенику да ти је стало до њега/њу. Има логике, макар мени
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7