Limundo Cafe

Puna Verzija: Negativna ocena kao sprečavanje automatske pozitivne
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Dakle radi se o sledećem: Limundovac A neopravdano dodeli Limundovcu B negativnu ocenu – iz bilo kog razloga. Limundo tim uvaži žalbu i poništi negativnu Limundovcu B. Sve pet.
Ali...
Oštećeni Limundovac B ne dobija automatsku pozitivnu posle toga – to nije u redu i to neki koriste kao oruđe da se kako tako osvete drugoj strani.
Uglavnom – predlažem da pokrenemo inicijativu da se kod poništavanja neopravdane negativne ocene ipak dodeli automatska pozitivna oštećenom Limundovcu. Ja bih dodao i da se podigne nivo opomene onome ko je neopravdano dao negativnu.
Šta vi kažete?
imao takav slucaj msm slican i ostao bez zasluzene pozitivne
Jasno ko dan. Podrzavam.
Isto tako da ti neko negativan komentar u pozitivnoj oceni , ti se zalis ocena se izbrise i ostanes bez ocene
Tako je +1
+1

ne bih bio dosledan sebi kad ne bih dodao:

mozda I da se onemoguci clanu A davanje negativne ocene za saradnju za koju je od clana B vec dobio negativnu ocenu. Ili obrnuto: clan A ima samo opciju davanja pozitivne ocene u takvom slucaju.
Clan A dobija mogucnost davanja negativne ocene tek po odobrenju LKa.
Hvala.

Kako sam pametan, ljubi ga majka!
(22.10.2015 01:03)serjoza Piše: [ -> ]Šta vi kažete?

Ja kažem da koliko sam aktivan na LK nisam ni znao da to tako ideSmile

U svakom slučaju dobar predlog Somborca

+1
+1
podržavam 100%
+1,,
Prođe neko vreme - ohrabrujem kolege Limundovce da se izjasne, a administraciju da uvaži do sada jednoglasan stav svojih klijenata o ovom pitanju. Da li se o ovome razmišljalo, administracijo?
Predlog je prosleđen kolegama na razmatranje, čim budemo imali više informacija o mogućnosti realizacije, obavestićemo vas.