Limundo Cafe

Puna Verzija: Postanske markice i znacke
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Pozdav svima,
Ne znam gde tacno da ovo metnem, pa reko ovde
E ovako, imam album markica i znackica. Zanima me da li je nelo voljan da mi proceni ako ume. Neka mi se javi na email da mogu da prosledim slike
byokugen@gmail.com
Hvala :-) Thumbs up
Sećam se da je bilo članova koji se razumeju u procenu markica. Možda će se Dealla ili Blistok setiti.
P.S. Zabranjeno je ostavljanje e-mail adrese.
Onda cemo ih sacekati, hvala vam.
Pitanje je odlicno, ako ima neko ko se razume, a voljan je.. ne bi bio zgoreg neki tutorijal. Hvala u napred Smile
Kod kolekcionarstva cena zavisi od ponude i potražnje, svi kolekcionari se nadaju da su nešto interesantno samo oni videli i sigurno nemaju nameru da to razglase i sebi dignu cenu. Nedavno se jedan dukat prodao za manju cenu nego što bi prodavac dobio kao lom u bilo kojoj zlatari a bilo je i mnogo pametnjakovića koji su debelo preplatili stvari koje su kupili.
Postavi aukcije i videćeš šta koliko vredi, dobru stvar ni jedan kolekcionar neće propustiti.
najbolji savet je stavis od 10 dinara i gledas sta se desava jer znacke i markice i nisu nesto preterano trazena roba i koliko sam ja imao iskustva najcesce znacke idu za 10 din komad msm da sam najskuplju prodao za 100 dinara ali cesto znacke odu i za 1 dinar komad kad su lotovi u pitanju
Filatelija.. zvuci super, i rado bih prodavala markice na limundu posto ih imam mnogo.
I, tako puna entuzijazma jutros, ostetim 2 marke, jer ocigledno ne umem da ih izvadim iz albuma.  Cry
Sada mogu da ih bacim (bacila sam ih), nadam se da nisu bile vredne.  Facepalm

Kako rukovati s markicama? Kako da ih izvadim iz albuma? Deluje mi kao da su se slepile u album i nece napolje.  Hmm Naravno, neke sam uspela da izvadim bez problema, ali s nekima je bilo povuci potegni i te sam i ostetila.  Angry

Ako ima neko ko se razume, da objasni nama laicima, kako da izvadimo marke iz albuma, biha bih vrlo zahvalna. Trazila sam uputstva na internetu, ali jedino sto sam nasla je kako skinuti sa koverte, a sta da radim kad je album u pitanju? Da potapam ceo album u vodu?  Krstitelj

Dok sam ih vadila probala sam one fore sa parenjem i sa parcetom hleba, ali nije vredelo. Tj. vredelo je, markice su izvadjene, samo su u stanju za bacanje.

Dakle, kako izvaditi a ne ostetiti!?
Hvala!
već ima slična tema ccc Tongue

http://cafe.limundo.com/thread-689.html